App Store Google Play

Традиційний тижневий звіт Дніпропетровської ОДА зачитав Володимир Юрченко

14.06.2016 10:00
Поповнення бібліотеки для бійців АТО новими книжками, реабілітація військових у санаторіях, звільнення водія маршрутки за порушення правил дорожнього руху, нанесення на інтерактивну карту navizor.com комунальних доріг регіону та зустріч з відомим блогером. Про головні події тижня та плани на майбутнє розповів на щотижневому публічному звіті в ОДА заступник голови облдержадміністрації Володимир Юрченко.
263 млн. гривень перерахували з держбюджету до бюджетів міст та районів області на виплати сім’ям з дітьми та малозабезпеченим.
«Ще 6,8 млн. грн. отримано з держбюджету для виплат дітям-сиротам, яких виховують в прийомних родинах та дитячих будинках сімейного типу», - сказав Володимир Юрченко.

За тиждень на безкоштовну «гарячу лінію» психологічної підтримки бійців АТО звернулися 35 військових, а до бібліотеки для АТОшників мешканці регіону принесли близько 300 книг.

Дніпропетровщина отримала 712 путівок на психологічну реабілітацію бійців АТО. Їх розподілили по містах та районах області.

Міністр юстиції Павло Петренко під час візиту до обласного центру назвав Дніпропетровщину «острівцем електронної демократії» та запропонував провести в ОДА семінар по впровадженню Prozorro для представників інших регіонів країни. Нині 206 адміністративних послуг в області надаються онлайн.

На Дніпропетровщині звільнили водія маршрутки, який систематично порушував правила дорожнього руху. Ще трьом водіям винесли догани. Контролювати якість пасажирських перевезень допомагають GPS-датчики, встановлені в маршрутках.

На інтерактивну карту navizor.com почали наносити комунальні дороги області. В регіоні їх налічується близько 15,6 тисяч. Така карта дозволить створити єдину базу доріг області, провести їх інвентаризацію та допоможе визначати, які саме дороги слід відремонтувати першочергово.
«Кожен може побачити, кому належить конкретна дорога та залишити коментарі, відносно її стану», - зазначив Володимир Юрченко.

Цього тижня виповнюється рік Центру допомоги бійцям АТО та членам їхніх сімей при Дніпропетровській ОДА, який став першим в Україні. Центр працює у різних напрямках. Протягом року тут допомогли 10 тисячам захисників та їхнім рідним.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...