App Store Google Play

Борис Філатов та міністр юстиції Павло Петренко відкрили в Таромському перший Центр надання адміністративних послуг

13.06.2016 15:40
Борис Філатов та міністр юстиції Павло Петренко відкрили в Таромському перший Центр надання адміністративних послуг

Міський голова Дніпра Борис Філатов та міністр юстиції Павло Петренко відкрили перший Центр надання адміністративних послуг у мікрорайоні Таромське.

Відтепер його мешканцям не потрібно долати кількадесят кілометрів для того, щоб зареєструвати бізнес, нерухомість, шлюб, дитину, отримати прописку чи скористатися послугами державної нотаріальної контори. Усе це можна зробити в Центрі адмінпослуг (ЦНАП), який запрацював в рамках  програми Бориса Філатова «Місто без окраїн».

Міністр юстиції України Павло Петренко упевнений, що відкриття центру стало можливим завдяки активній позицій міського голови Дніпра Бориса Філатова. Високопосадовець наголосив – співпраця з очільником міста триватиме й надалі, бо цей приклад мають переймати й в інших містах.

«Я вдячний меру Дніпра за те, що він був фактично першим, хто звернув увагу на цей мікрорайон, на 20 тис людей, які були обділені тими сервісами, які зобов'язана надавати держава. Тут є приклад співпраці центральної влади з місцевою для того, щоб зробити сервіс держави комфортним для громадянина», – сказав Павло Петренко.  

Міський голова Борис Філатов підкреслив, що для таромчан відкриття цього центру – ще одна маленька перемога. Він також додав, що схожі проблеми існують і в інших віддалених районах. Робота з їхнього вирішення триватиме й надалі, зазначив мер.

«Уперше за історію Таромського міська рада з моєї ініціативи наразі проектує новий водогін. Не треба забувати, що в Таромському колосальна проблема з водою. Цьогоріч ми розробимо відповідні проекти, а наступного року вирішимо цю проблему. На це виділене відповідне фінансування», – заявив Борис Філатов.  

Нині ж у Таромському центрі надання адміністративних послуг перші відвідувачі. Гоар Чайка разом із чоловіком і п'ятьма своїми дітьми прийшли зареєструвати шостого члена родини – маленького Павла.

«Я раніше ніколи не їздила, залишалася вдома. Їздив чоловік. Та сьогодні я можу сама це зробити. Бо ж поруч із домом», – сказала Гоар.     

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...