App Store Google Play

Борис Філатов та міністр юстиції Павло Петренко відкрили в Таромському перший Центр надання адміністративних послуг

13.06.2016 15:40
Борис Філатов та міністр юстиції Павло Петренко відкрили в Таромському перший Центр надання адміністративних послуг

Міський голова Дніпра Борис Філатов та міністр юстиції Павло Петренко відкрили перший Центр надання адміністративних послуг у мікрорайоні Таромське.

Відтепер його мешканцям не потрібно долати кількадесят кілометрів для того, щоб зареєструвати бізнес, нерухомість, шлюб, дитину, отримати прописку чи скористатися послугами державної нотаріальної контори. Усе це можна зробити в Центрі адмінпослуг (ЦНАП), який запрацював в рамках  програми Бориса Філатова «Місто без окраїн».

Міністр юстиції України Павло Петренко упевнений, що відкриття центру стало можливим завдяки активній позицій міського голови Дніпра Бориса Філатова. Високопосадовець наголосив – співпраця з очільником міста триватиме й надалі, бо цей приклад мають переймати й в інших містах.

«Я вдячний меру Дніпра за те, що він був фактично першим, хто звернув увагу на цей мікрорайон, на 20 тис людей, які були обділені тими сервісами, які зобов'язана надавати держава. Тут є приклад співпраці центральної влади з місцевою для того, щоб зробити сервіс держави комфортним для громадянина», – сказав Павло Петренко.  

Міський голова Борис Філатов підкреслив, що для таромчан відкриття цього центру – ще одна маленька перемога. Він також додав, що схожі проблеми існують і в інших віддалених районах. Робота з їхнього вирішення триватиме й надалі, зазначив мер.

«Уперше за історію Таромського міська рада з моєї ініціативи наразі проектує новий водогін. Не треба забувати, що в Таромському колосальна проблема з водою. Цьогоріч ми розробимо відповідні проекти, а наступного року вирішимо цю проблему. На це виділене відповідне фінансування», – заявив Борис Філатов.  

Нині ж у Таромському центрі надання адміністративних послуг перші відвідувачі. Гоар Чайка разом із чоловіком і п'ятьма своїми дітьми прийшли зареєструвати шостого члена родини – маленького Павла.

«Я раніше ніколи не їздила, залишалася вдома. Їздив чоловік. Та сьогодні я можу сама це зробити. Бо ж поруч із домом», – сказала Гоар.     

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...