App Store Google Play

У Дніпрі чергове масове отруєння - цього разу шаурмою

12.06.2016 13:30
У Дніпрі чергове масове отруєння - цього разу шаурмою

10 червня у Дніпрі загалом 15 осіб отруїлися шаурмою, яка була придбана в кіоску на вул. Панікахи, 15. Інформацію про це повідомляє прес-служба державної санепідемстанції.

«За результатами епідемрозслідуванні встановлено, що всі постраждалі пов'язують своє захворювання із вживанням шаурми напередодні, яка була придбана в кіоску на вулиці Панікахи», - йдеться в повідомленні санепідемстанції.

У санітарній службі уточнили, що причиною отруєння, найімовірніше, стало порушення санітарно-гігієнічного режиму, а також порушення технології приготування в кіоску. Про спалах захворювання вже проінформована ОДА, поліція Дніпропетровської області та місцева прокуратура.

За повідомленням в.о. начальника ГУ Держсанепідслужби в Дніпропетровській області Нелі Салькової, на сьогоднішній день в лікарні знаходиться 15 осіб.

«Начмед повідомив, що виділяється сальмонела, як ми і припускали», - заявила Неля Салькова.

Вона також розповіла, що під час перевірки того самого кіоску по вул. Панікахи, 15, де постраждалі придбали шаурму, у працівників не було медичних книжок, не було дозвільних документів на роботу, як установи сфери харчування, нічого, крім свідоцтва про реєстрацію ФОП (свідоцтво приватного підприємця). Немає там також ані води, ані каналізації.

«Ми на них дозволу не видавали», - зазначила Неля Василівна.

СЕС передала матеріали в поліцію, тому що тільки правоохоронці можуть притягнути порушників до відповідальності за відсутність документів.

«Зараз готуємо матеріали в прокуратуру, - каже в.о. начальника обласного ГУ Держсанепідслужби. - Хочемо дочекатися результатів лабораторних досліджень відібраних зразків і в понеділок подамо в прокуратуру для порушення кримінальної справи».

Нагадаємо, 1 червня у дитячому садку №342 у Дніпрі сталося масове отруєння малечі, причини якого досі не з'ясовані.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...