App Store Google Play

У Дніпрі чергове масове отруєння - цього разу шаурмою

12.06.2016 13:30
У Дніпрі чергове масове отруєння - цього разу шаурмою

10 червня у Дніпрі загалом 15 осіб отруїлися шаурмою, яка була придбана в кіоску на вул. Панікахи, 15. Інформацію про це повідомляє прес-служба державної санепідемстанції.

«За результатами епідемрозслідуванні встановлено, що всі постраждалі пов'язують своє захворювання із вживанням шаурми напередодні, яка була придбана в кіоску на вулиці Панікахи», - йдеться в повідомленні санепідемстанції.

У санітарній службі уточнили, що причиною отруєння, найімовірніше, стало порушення санітарно-гігієнічного режиму, а також порушення технології приготування в кіоску. Про спалах захворювання вже проінформована ОДА, поліція Дніпропетровської області та місцева прокуратура.

За повідомленням в.о. начальника ГУ Держсанепідслужби в Дніпропетровській області Нелі Салькової, на сьогоднішній день в лікарні знаходиться 15 осіб.

«Начмед повідомив, що виділяється сальмонела, як ми і припускали», - заявила Неля Салькова.

Вона також розповіла, що під час перевірки того самого кіоску по вул. Панікахи, 15, де постраждалі придбали шаурму, у працівників не було медичних книжок, не було дозвільних документів на роботу, як установи сфери харчування, нічого, крім свідоцтва про реєстрацію ФОП (свідоцтво приватного підприємця). Немає там також ані води, ані каналізації.

«Ми на них дозволу не видавали», - зазначила Неля Василівна.

СЕС передала матеріали в поліцію, тому що тільки правоохоронці можуть притягнути порушників до відповідальності за відсутність документів.

«Зараз готуємо матеріали в прокуратуру, - каже в.о. начальника обласного ГУ Держсанепідслужби. - Хочемо дочекатися результатів лабораторних досліджень відібраних зразків і в понеділок подамо в прокуратуру для порушення кримінальної справи».

Нагадаємо, 1 червня у дитячому садку №342 у Дніпрі сталося масове отруєння малечі, причини якого досі не з'ясовані.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...