App Store Google Play

У Дніпропетровській ОДА злили новій «прокладці» 109 мільйонів на водогони

10.06.2016 11:20
У Дніпропетровській ОДА злили новій «прокладці» 109 мільйонів на водогони

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 30 травня за результатами тендерів замовив ТОВ «Новатор Білдінг» будівництво водогонів на суму 109,45 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2018 року за 85,98 млн грн. збудують магістральний водогін Солоне – Привільне – Письмечове в Солонянському районі.

Ще 23,47 млн грн. дали на водогін питної води населених пунктів Божедарівської селищної ради Криничанського району, який завершать до кінця 2017 року.

На першому тендері переможець змагався із ТОВ «Технодетальпром», а на другому – із ТОВ «Дорстрой-КР».

Заявки ТОВ «Атомінвестбуд», ТОВ «Газфаєр Інвест» і ТОВ «РБУ-1» щодо магістрального водогону були на 13-34% дешевшими, але їх відхилили. «Атомінвестбуд» мав договори на неаналогічні роботи і не надав довідку з банку про відсутність заборгованості та акти приймання робіт. Інші дві фірми вказали динамічну ціну замість твердої.

Дніпропетровська фірма «Новатор Білдінг» була створена у жовтні 2015 року, а потім, за даними «БюроUA», продана за $1 900. Із лютого її засновником і директором є Сергій Медведенко з Кривого Рогу.

Із 18 квітня фірма виграла торгів на 132,81 млн грн. – виключно в нинішнього замовника.

«Технодетальпром» Віктора Олексійовича Борисюка в березні виграла єдиний тендер департаменту на будівництво підвідного водоводу Першотравневе – Дмитрівка – Борисівка Нікопольського р-ну за 35,15 млн грн. Її суперниками тоді були ПП «Універсалгазбуд» Олександра Олексійовича Борисюка і ТОВ «Ліко Енерго» Олени Черепашенко, яка значилася контактною особою «Універсалгазбуду».

«Дорстрой-КР» зі статутним капіталом 1 500 грн. був створений у лютому. Засновником є Ленець Наталя з Кривого Рогу, а керівником – Костянтин Котенко.

У травні департамент ЖКГ замовив фірмі ремонт доріг на суму 20,68 млн грн. На цих тендерах конкурентом був нинішній переможець.

Дніпропетровську ОДА зараз очолює Валентин Резніченко – бізнес-партнер голови Адміністрації президента Бориса Ложкіна.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...