App Store Google Play

У Дніпропетровській ОДА злили новій «прокладці» 109 мільйонів на водогони

10.06.2016 11:20
У Дніпропетровській ОДА злили новій «прокладці» 109 мільйонів на водогони

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 30 травня за результатами тендерів замовив ТОВ «Новатор Білдінг» будівництво водогонів на суму 109,45 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2018 року за 85,98 млн грн. збудують магістральний водогін Солоне – Привільне – Письмечове в Солонянському районі.

Ще 23,47 млн грн. дали на водогін питної води населених пунктів Божедарівської селищної ради Криничанського району, який завершать до кінця 2017 року.

На першому тендері переможець змагався із ТОВ «Технодетальпром», а на другому – із ТОВ «Дорстрой-КР».

Заявки ТОВ «Атомінвестбуд», ТОВ «Газфаєр Інвест» і ТОВ «РБУ-1» щодо магістрального водогону були на 13-34% дешевшими, але їх відхилили. «Атомінвестбуд» мав договори на неаналогічні роботи і не надав довідку з банку про відсутність заборгованості та акти приймання робіт. Інші дві фірми вказали динамічну ціну замість твердої.

Дніпропетровська фірма «Новатор Білдінг» була створена у жовтні 2015 року, а потім, за даними «БюроUA», продана за $1 900. Із лютого її засновником і директором є Сергій Медведенко з Кривого Рогу.

Із 18 квітня фірма виграла торгів на 132,81 млн грн. – виключно в нинішнього замовника.

«Технодетальпром» Віктора Олексійовича Борисюка в березні виграла єдиний тендер департаменту на будівництво підвідного водоводу Першотравневе – Дмитрівка – Борисівка Нікопольського р-ну за 35,15 млн грн. Її суперниками тоді були ПП «Універсалгазбуд» Олександра Олексійовича Борисюка і ТОВ «Ліко Енерго» Олени Черепашенко, яка значилася контактною особою «Універсалгазбуду».

«Дорстрой-КР» зі статутним капіталом 1 500 грн. був створений у лютому. Засновником є Ленець Наталя з Кривого Рогу, а керівником – Костянтин Котенко.

У травні департамент ЖКГ замовив фірмі ремонт доріг на суму 20,68 млн грн. На цих тендерах конкурентом був нинішній переможець.

Дніпропетровську ОДА зараз очолює Валентин Резніченко – бізнес-партнер голови Адміністрації президента Бориса Ложкіна.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...