App Store Google Play

Організатори "100пудівки" розповіли, чого чекати від фестивалю цього року

10.06.2016 15:40
Організатори "100пудівки" розповіли, чого чекати від фестивалю цього року

Сьогодні, у медіа-центрі "ДНЕПР-ПОСТ", на прес-конференції організатори розповіли як буде проходити фестиваль  «100ПУДІВКА».

В прес-конференції приймали участь: співорганізатор фестивалю - Юлія Калантай, депутат міської ради - Дмитрій Хозін, фронтмен гурту RADIONIKA - Микола Родін та організатор головної сцени - Дмитрій Константінов.

 Вже сьогодні організатори оголосили другу частину гуртів, які будуть приймати участь у фестивалі, серед них хедлайнером є гурт "Друга ріка". Отже, головними хедлайнерами будуть:«Бумбокс», «Антитіла», Бабкин, O.TORVALD, Kozak System, "Друга ріка", Epolets, KADNAY. Нагадаємо, що фестиваль буде проходити з 5-го по 7-ме серпня на Монастирському острові. За словами Дмитрія Хозіна,  кожного року фест збільшується в масштабах, в цей раз було дуже тяжко знайти місце і якісно обладнати все навколо, тому в результаті організатори вирішили орендувати частину Монастирського острову, що простягається починаючи від канатної дороги та закінчуючи кінцем острову. 

"В цьому році буде особливий акцент на гостей з інших міст. Ми зробимо близько 12ти екскурсій для іногородніх туристів, щоб гості пізнали Дніпропетровськ як центр промислового туризму, а також як креативне місто, в якому є що показати людям ", - повідомив депутат.

"У цьому сезоні ми вийдемо на новий рівень за якістю сцени і за якістю звуку, будемо намагатися всіх приємно здивувати, щоб не було нарікань з приводу технічного боку фестивалю", - заявив організатор головної сцени Дмитрій Константінов.

Співорганізатор фестивалю Юлія Калантай розповіла про заходи, які будуть проводитись під час фестивалю. На території острову будуть працювати: спортивна зона, фото-зона та дитячий майданчик. До того ж відбудеться український ярмарок, фестиваль красок Холлі та незабутні фаєр шоу. Буде встановлена мала та пляжна сцени, на яких будуть виступати молоді виконавці, які зараз проходять відбір.

 Білети на фестиваль можна придбати на сайті заходу.

"Нагадаємо, що сьогодні ще діє знижка у суммі 50 грн. від вартості білету",- повідомив Микола Родін.

Також, Дмитро Хозін розповів, що найближчим часом організатори фестивалю виділять певну кількість квитків для бійців АТО, які зараз знаходяться військовому шпиталі та лікарні імені Мечникова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...