App Store Google Play

Організатори "100пудівки" розповіли, чого чекати від фестивалю цього року

10.06.2016 15:40
Організатори "100пудівки" розповіли, чого чекати від фестивалю цього року

Сьогодні, у медіа-центрі "ДНЕПР-ПОСТ", на прес-конференції організатори розповіли як буде проходити фестиваль  «100ПУДІВКА».

В прес-конференції приймали участь: співорганізатор фестивалю - Юлія Калантай, депутат міської ради - Дмитрій Хозін, фронтмен гурту RADIONIKA - Микола Родін та організатор головної сцени - Дмитрій Константінов.

 Вже сьогодні організатори оголосили другу частину гуртів, які будуть приймати участь у фестивалі, серед них хедлайнером є гурт "Друга ріка". Отже, головними хедлайнерами будуть:«Бумбокс», «Антитіла», Бабкин, O.TORVALD, Kozak System, "Друга ріка", Epolets, KADNAY. Нагадаємо, що фестиваль буде проходити з 5-го по 7-ме серпня на Монастирському острові. За словами Дмитрія Хозіна,  кожного року фест збільшується в масштабах, в цей раз було дуже тяжко знайти місце і якісно обладнати все навколо, тому в результаті організатори вирішили орендувати частину Монастирського острову, що простягається починаючи від канатної дороги та закінчуючи кінцем острову. 

"В цьому році буде особливий акцент на гостей з інших міст. Ми зробимо близько 12ти екскурсій для іногородніх туристів, щоб гості пізнали Дніпропетровськ як центр промислового туризму, а також як креативне місто, в якому є що показати людям ", - повідомив депутат.

"У цьому сезоні ми вийдемо на новий рівень за якістю сцени і за якістю звуку, будемо намагатися всіх приємно здивувати, щоб не було нарікань з приводу технічного боку фестивалю", - заявив організатор головної сцени Дмитрій Константінов.

Співорганізатор фестивалю Юлія Калантай розповіла про заходи, які будуть проводитись під час фестивалю. На території острову будуть працювати: спортивна зона, фото-зона та дитячий майданчик. До того ж відбудеться український ярмарок, фестиваль красок Холлі та незабутні фаєр шоу. Буде встановлена мала та пляжна сцени, на яких будуть виступати молоді виконавці, які зараз проходять відбір.

 Білети на фестиваль можна придбати на сайті заходу.

"Нагадаємо, що сьогодні ще діє знижка у суммі 50 грн. від вартості білету",- повідомив Микола Родін.

Також, Дмитро Хозін розповів, що найближчим часом організатори фестивалю виділять певну кількість квитків для бійців АТО, які зараз знаходяться військовому шпиталі та лікарні імені Мечникова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...