App Store Google Play

Трагічний день для парка Глоби

08.06.2016 22:20
Трагічний день для парка Глоби

Середа восьмого червня стала трагічною для парка Глоби, у якому в цей день сталося одразу декілька нещасних випадків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на газету "Зоря".

За словами службовця цього комунального підприємства, вранці сталися якісь непорозуміння з водопостачанням парку: він виявився «зневодненим». Однак цей комунальний «катаклізм» виявився не останнім і здався незначним у порівнянні з тим, що сталося за декілька годин.

Як розповідає охоронець, під колеса міні - поїзда, на якому катаються діти, потрапила маленька дитина, якиа отримала серйозні травми.
До парку одразу ж були викликані дві машини «швидкої» для дитини та бабусі пострадалого малюка.

За півгодини по тому трапилася інша біда - впала вишка "озеленювального" ​​підприємства, на якій знаходилися двоє робітників, які  «лікували» паркові дерева. На місці трагедії вже працювали лікарі, стала в пригоді "швидка", яка була викликана на допомогу дитині.

Допомогу постраждалим надавали і патрульні поліцейські. Лікарі і поліцейські утрималися від коментарів - зокрема, про причини НП - чому звалилася вишка з людьми «на борту». Свідки події давали свої версії. Одні говорили, що машина, що приводить вишку, нахилилася, і змістився центр ваги. Інші - що вишка просто «отримала перелом».

Один з патрульних зазначив, що причину події встановлюватиме оперативно-слідча група. До речі, як розповіли очевидці, минулого року на цьому підприємстві теж впала вежа, і також були постраждалі.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...