App Store Google Play

Колишні опоблоківці не визнають Дніпра та декомунізацію

08.06.2016 10:55
Колишні опоблоківці не визнають Дніпра та декомунізацію

8 червня у Дніпрі розпочалася дев’ята чергова сесія міської ради сьомого скликання. На початок сесії у залі зареєструвалося 57 обранців з 65. Замість обговорення актуальних соціально-економічних питань депутатів одразу спробували відволікти на манівці колишні регіонали.

Так, при обговоренні порядку денного керівник депутатської групи «За Дніпропетровськ» Дмитро Безуглий попросив слова і вніс пропозицію включити до порядку денного дві заяви до Верховної Ради України від імені Дніпровської міської ради.

Перша заява, як це не дивно, стосувалася рішення, яке вже ніби й не обговорюється – перейменування міста. Безуглий запропонував втретє звернутися до Верховної Ради України з вимогою повернути назву Дніпропетровськ, або ж провести з цього приводу місцевий референдум. Ініціатива обранців від «Опозиційного блоку», які вирішили відколотись і створили групу «ЗаД», неочікувано була підтримана регіоналами, які залишились в ОБ. Останні взагалі прийшли на сесію в спеціально виготовлених футболках з написом «Я живу в Днепропетровске», зайвий раз ілюструючи реліктовість своєї політсили.

Пропозиція включити чергове звернення до ВРУ двічі ставилась на голосування міським головою, але так і не знайшла підтримки в залі. «Назад у світле радянське минуле» захотіли лише 27 депутатів.

Втім, пан Безуглий не заспокоївся і вчепився за радянські свята. Наступний проект заяви, який він запропонував включити до порядку денного містить вимогу до ВРУ залишити святкові дати 1 та 9 травня як «визначні сторінки славетної історії, яку не можна забувати». Що найдивніше, на цю пропозицію пристала депутатська більшість і рішення таки включене до порядку денного.

Нагадаємо, депутатська група «За Дніпропетровськ», орієнтована на нинішню заступницю Дніпровського міського голови Світлану Єпіфанцеву, утворилася наприкінці березня 2016 року внаслідок виходу восьми депутатів з фракції «Опозиційний блок», які приєдналися до більшості й підтримали міського голову Бориса Філатова.

Серед представників групи «За Дніпропетровськ» більшість депутатів у Дніпропетровській міській раді шостого скликання Партію регіонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....