App Store Google Play

Колишні опоблоківці не визнають Дніпра та декомунізацію

08.06.2016 10:55
Колишні опоблоківці не визнають Дніпра та декомунізацію

8 червня у Дніпрі розпочалася дев’ята чергова сесія міської ради сьомого скликання. На початок сесії у залі зареєструвалося 57 обранців з 65. Замість обговорення актуальних соціально-економічних питань депутатів одразу спробували відволікти на манівці колишні регіонали.

Так, при обговоренні порядку денного керівник депутатської групи «За Дніпропетровськ» Дмитро Безуглий попросив слова і вніс пропозицію включити до порядку денного дві заяви до Верховної Ради України від імені Дніпровської міської ради.

Перша заява, як це не дивно, стосувалася рішення, яке вже ніби й не обговорюється – перейменування міста. Безуглий запропонував втретє звернутися до Верховної Ради України з вимогою повернути назву Дніпропетровськ, або ж провести з цього приводу місцевий референдум. Ініціатива обранців від «Опозиційного блоку», які вирішили відколотись і створили групу «ЗаД», неочікувано була підтримана регіоналами, які залишились в ОБ. Останні взагалі прийшли на сесію в спеціально виготовлених футболках з написом «Я живу в Днепропетровске», зайвий раз ілюструючи реліктовість своєї політсили.

Пропозиція включити чергове звернення до ВРУ двічі ставилась на голосування міським головою, але так і не знайшла підтримки в залі. «Назад у світле радянське минуле» захотіли лише 27 депутатів.

Втім, пан Безуглий не заспокоївся і вчепився за радянські свята. Наступний проект заяви, який він запропонував включити до порядку денного містить вимогу до ВРУ залишити святкові дати 1 та 9 травня як «визначні сторінки славетної історії, яку не можна забувати». Що найдивніше, на цю пропозицію пристала депутатська більшість і рішення таки включене до порядку денного.

Нагадаємо, депутатська група «За Дніпропетровськ», орієнтована на нинішню заступницю Дніпровського міського голови Світлану Єпіфанцеву, утворилася наприкінці березня 2016 року внаслідок виходу восьми депутатів з фракції «Опозиційний блок», які приєдналися до більшості й підтримали міського голову Бориса Філатова.

Серед представників групи «За Дніпропетровськ» більшість депутатів у Дніпропетровській міській раді шостого скликання Партію регіонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...