App Store Google Play

Колишні опоблоківці не визнають Дніпра та декомунізацію

08.06.2016 10:55
Колишні опоблоківці не визнають Дніпра та декомунізацію

8 червня у Дніпрі розпочалася дев’ята чергова сесія міської ради сьомого скликання. На початок сесії у залі зареєструвалося 57 обранців з 65. Замість обговорення актуальних соціально-економічних питань депутатів одразу спробували відволікти на манівці колишні регіонали.

Так, при обговоренні порядку денного керівник депутатської групи «За Дніпропетровськ» Дмитро Безуглий попросив слова і вніс пропозицію включити до порядку денного дві заяви до Верховної Ради України від імені Дніпровської міської ради.

Перша заява, як це не дивно, стосувалася рішення, яке вже ніби й не обговорюється – перейменування міста. Безуглий запропонував втретє звернутися до Верховної Ради України з вимогою повернути назву Дніпропетровськ, або ж провести з цього приводу місцевий референдум. Ініціатива обранців від «Опозиційного блоку», які вирішили відколотись і створили групу «ЗаД», неочікувано була підтримана регіоналами, які залишились в ОБ. Останні взагалі прийшли на сесію в спеціально виготовлених футболках з написом «Я живу в Днепропетровске», зайвий раз ілюструючи реліктовість своєї політсили.

Пропозиція включити чергове звернення до ВРУ двічі ставилась на голосування міським головою, але так і не знайшла підтримки в залі. «Назад у світле радянське минуле» захотіли лише 27 депутатів.

Втім, пан Безуглий не заспокоївся і вчепився за радянські свята. Наступний проект заяви, який він запропонував включити до порядку денного містить вимогу до ВРУ залишити святкові дати 1 та 9 травня як «визначні сторінки славетної історії, яку не можна забувати». Що найдивніше, на цю пропозицію пристала депутатська більшість і рішення таки включене до порядку денного.

Нагадаємо, депутатська група «За Дніпропетровськ», орієнтована на нинішню заступницю Дніпровського міського голови Світлану Єпіфанцеву, утворилася наприкінці березня 2016 року внаслідок виходу восьми депутатів з фракції «Опозиційний блок», які приєдналися до більшості й підтримали міського голову Бориса Філатова.

Серед представників групи «За Дніпропетровськ» більшість депутатів у Дніпропетровській міській раді шостого скликання Партію регіонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...