App Store Google Play

Експерти поговорили про звільнення Дніпра від сміттєвих звалищ

08.06.2016 08:20
Експерти поговорили про звільнення Дніпра від сміттєвих звалищ

Сьомого 7 червня, о 13:30 в медіацентрі  Zabeba.li відбулася конференція «Як і навіщо сортувати сміття у Дніпрі у нинішніх реаліях».  Учасники обговорили шляхи вирішення екологічних проблем, пов'язаних зі сміттям. 

Як повідомила Любов Колосовська, голова руху «Экоднепр», кожен українець протягом року відправляє на звалище 280 кг. сміття. Багато хто переймається тим, що Крим більше не є частиною України, але мало хто знає, що площа звалищ в Україні дорівнює площі Кримського півострова.

Єдиним правильним рішенням проблеми на думку експертів є сортування.

«Зараз біля житлових будинків стоять контейнери-сітки  для збору  певного виду сміття, наша організація «Экоднепр» надрукувала плакати про сортування сміття, які кожен бажаючий може взяти і приклеїти в себе на подвір’ї і привчити сусідів до того, щоб зробити Дніпро чистішим,» - розповіла Любов Колосовська.

Сортування не тільки допомагає набагато зменшити забруднювання навколишнього середовища, а й дає прибуток. В Україні багато переробних заводів, які залюбки купують сміття. Але є одна проблема: через те що в нас сміття не сортується, заводи вимушені купувати сміття за кордоном. Тільки вдумайтесь в це.

Голова об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Зоряний», де вже працює структура сортування, за допомогою, якої жителі ще й економлять на вивезенні сміття непридатного для переробки - Андрій Гавриленко впевнений, що «все залежить від мешканців і від громади: які вони ставлять собі плани на майбутнє. Тобто якщо в нас таке питання виникло у будинку, томи почали його дотримуватись і рухати далі».

Ірина Козлова - заступник начальника відділу у справах з відходами управління екології Дніпропетровської міської ради – наголосила на тому, що сміття, непридатне до переробки, у майбутньому планується теж переробляти на підприємствах, для отримання енергії і тепла. 

Всі ці дії допоможуть нам зробити наше навколишнє середовище набагато чистіщим і більш комфортним для проживання.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...