App Store Google Play

Дніпровська міська рада просить ВРЮ покарати суддю, яка блокує її роботу

08.06.2016 11:40
Дніпровська міська рада просить ВРЮ покарати суддю, яка блокує її роботу

Депутати Дніпровської міської ради сьомого скликання на своїй черговій сесії 8 червня прийняли Звернення до Вищої ради юстиції України, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Генерального прокурора України, Міністра юстиції України, голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.

У ньому депутати вимагають вищі юридичні керівні органи притягнути до відповідальності суддю Бабушкінського районного суду міста Дніпро Єлісєєву Тетяну Юріївну.

Як йдеться в мотивувальній частині рішення (дивіться в додатку) на 18 сторінках, згадана суддя неодноразово вдавалася до грубих порушень чинного законодавства при здійсненні правосуддя стосовно Дніпропетровської міської ради.

На думку депутатів (загалом рішення підтримали 39 з 57 обранців), «Суддею Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Єлісєєвою Т. Ю. були допущені грубі порушення чинного законодавства при здійсненні правосуддя за адміністративним позовом колишнього керуючого справами виконкому Мархасіна В. Ю. до міського голови Філатова Б. А., про визнання незаконними та скасування його розпоряджень стосовно призначення заступників міського голови Погребова Д. В., Санжари О.О. та Молошної О. Л.

Крім того, в інтересах підприємців, які захопили ділянки і займаються незаконною діяльністю, суддею Єлісєєвою заборонено Комунальному підприємству «МІСЬКАВТОПАРК» вчиняти дії, а саме: укладати договори на обслуговування майданчиків для паркування за рядом адрес.

Коментуючи дане рішення, міський голова Борис Філатов, прийняте звернення не є тиском на суд.

«Ми вважаємо варто звернути увагу ВКК на дії цієї судді, яка сотнями виносила рішення, що сприяли пограбуванню і зубожінню міста», - зазначив Дніпровський міський голова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...