App Store Google Play

Порошенко вирішив таки здати свого Охендовського, але лише після довиборів у липні

07.06.2016 11:20
Порошенко вирішив таки здати свого Охендовського, але лише після довиборів у липні

Проект постанови від президента України Петра Порошенка про звільнення з посади членів Центральної виборчої комісії зареєстрований у Верховній Раді.

 

Документ №4789 від 3 червня з'явився на сайті парламенту у вівторок, 7 червня. Текст проекту постанови відсутній, він вже передано на розгляд керівництву Верховної Ради.

Як заявив заступник голови ЦВК Андрій Магера в ефірі "5 каналу", нові члени Центрвиборчкому можуть бути затверджені у вересні.

"Питання залежить від того, яка мета поставлена. Якщо мета поставлена призначити 12 членів виборчої комісії, і абсолютно нових, не з існуючого складу комісії, то цілком очевидно, що під час поточного виборчого процесу на семи виборчих округах, очевидно, така річ є дещо ризиковане. І якщо таке завдання стоїть призначити 12 членів ЦВК, то, я думаю, більш реальна перспектива у вересні ", - сказав він.

Магера додав: "Якщо питання не стоїть гостро щодо заміни без винятку всіх 12 членів комісії, то я не виключаю, що це питання може бути вирішене вже на наступній тижня, пленарного або ще трохи пізніше".

Раніше президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради кандидатури членів Центральної виборчої комісії.

У 12 з 15 членів ЦВК семирічний термін повноважень закінчився 1 червня 2014 року, але вони продовжують виконувати свої обов'язки на підставі змін до закону України "Про Центральну виборчу комісію", які були внесені в березні 2014 року з метою забезпечення безперервності виборчого процесу під час президентської виборчої кампанії.

Нагадаємо, "Дзеркало тижня" повідомляло, що колишній заступник голови СБУ Віктор Трепак передав НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівки ряду колишніх і нинішніх високопоставлених чиновників. Йдеться про так звану "чорну бухгалтерію" ПР з загальними виплатами на суму близько 2 млрд доларів. Після цього депутат від БПП Сергій Лещенко оприлюднив інший масив документів - за 2012 рік. Він заявив, що найбільш кричущі епізоди з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів - це хабарі членам ЦВК, які видавалися мільйонами доларів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...