App Store Google Play

Благодійники з ініціативи «Місто людей» пригощали дітей 300 кг полуниці

03.06.2016 18:25
Благодійники з ініціативи «Місто людей» пригощали дітей 300 кг полуниці

В рамках програми «Місто людей», яку ініціював очільник Дніпровської мерії Борис Філатов, близько 300 кг полуниці відвезли до десяти дитячих будинків міста. Такий подарунок малечі вирішили зробити до Міжнародного дня захисту дітей. Першими солодкий гостинець отримали вихованці міського дитячого будинку №1.

Заступник міського голови Світлана Єпіфанцева закликала підприємців активніше долучатися до програми «Місто людей». Бо ж такими, на перший погляд, незначними зусиллями можна влаштувати для дітей справжнє свято.

«Не буває чужих дітей. Вони всі наші. Особливо – ці діти. Вони як ніхто потребують нашої допомоги та турботи. Програма нашого мера «Місто людей» допоможе відчути цим дітям турботу й тепло», – сказала Світлана Єпіфанцева.

Полуниця екологічно чиста. Ягода має всі відповідні сертифікати. Представник фірми-постачальника Дмитро каже: коли дізналися про програму мера, не могли залишитися осторонь.

«Ми почули про благодійну ініціативу Бориса Філатова і вирішили взяти в ній участь. Вирішили допомогти дітям. Ми цим раніше не займалися, та, сподіваюся, тепер це стане традицією», – каже підприємець.

Крім корисних гостинців, програма «Місто людей» передбачає також безкоштовні атракціони для малечі.

Нагадаємо, меморандум про співпрацю у благодійному проекті «Місто людей» міська влада та підприємці підписали наприкінці квітня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...