App Store Google Play

Дніпряни сумлінно сплачують комуналку

02.06.2016 11:20
Дніпряни сумлінно сплачують комуналку

Платежі населення за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, за перші чотири місяці поточного року склали 2848,9 млн.грн, або 100,6% нарахованих за цей період сум.

Обласне управління  статистики, яке провело підрахунок, нагадує, що торік за цей самий період рівень оплати складав трохи більше 90%, тобто можна вважати, що дніпряни стали більш ретельно ставитись до оплати комуналки.

У квітні 2016 мешканцям регіону було нараховано 346,2 млн.грн за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, централізоване водопостачання та водовідведення, централізоване опалення та гаряче водопостачання, газопостачання та вивезення побутових відходів. Ця сума, підкреслюють в Облстаті, не враховує сум призначених субсидій.

Надійшло від споживачів 615,2 млн.грн, додатково за електропостачання дніпряни сплатили 173,8 млн.грн. Рівень оплати населенням за надані послуги (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів) у середньому по області становив 177,7% (у квітні 2015р. – 85,8%).

Середні нарахування за надані послуги на одного власника особового рахунку у квітні поточного року, порівняно з квітнем минулим. зменшились на 19,5% і з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт·год) склали 440,2 грн.

Заборгованість населення області з оплати житлово-комунальних послуг у квітні 2016 зменшилась проти березня на 10,8% і на кінець місяця становила 2224,4 млн.грн, крім того, за електропостачання – 169,4 млн.грн. Найбільше зростання заборгованості зафіксовано у Верхньодніпровському районі - вдвічі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...