App Store Google Play

"Схеми" депутата облради

31.05.2016 14:00
"Схеми" депутата облради

Не знаємо, що там в інших сферах економіки регіону, але те, що в комунальній власності обласної громади поступово наведуть лад, вже не викликає сумнівів навіть у найзапекліших скептиків. Постійна депутатська комісія ДОР з питань ЖКГ та комунальної власності крок за кроком "випилює" старі великі і малі "схеми" та "схемки" розкрадання бюджетних коштів, натомість пропонуючи нові можливості наповнення бюджету.

Саме так відбувалося і під час чергового засідання комісії 26 травня за головування депутата Андрія Смирнова та участі профільного заступника голови облради Валерія Безуса.

Вчергове в центрі уваги членів комісії була діяльність, деяких КП та їх керівників, що "живуть своїм життям". Тобто настільки "своїм", що звернення і запити облради вважають за порожній звук. При цьому успішно освоюють кошти міжнародних кредиторів під нібито обласні програми розвитку і модернізації, а за допомогою майна громади створюють лише можливості для власного збагачення. Отож, вже є перші кандидати на розірвання контракту - комісія прийняла рішення про невідповідність займаній посаді та професійну непридатність керівників КП "Дніпротеплоенерго" та КП "Фармація". Але це - лише перші "ластівки" - здається, список буде немаленький. Ось така вона, люстрація по-депутатські - справедливо, законно, після вивчення всіх обставин.

Також депутати досить прискіпливо поставилися до питання нарахування орендної плати довгострокової оренди приміщень комунальних підприємств. Навіть якщо це "всього" 9,5 кв м офісу. Бо коли закриваєш очі на 9,5 "квадратів" - важко потім бути об'єктивним при роботі з більш значними показниками. Тому - жодних "дрібничок", компромісів і "договорняків", які шкодять інтересам громади. 

Одним із важливих питань стало прийняття мораторію на банкрутство Аульського водоводу та Верхньодніпровського водоканалу. Таким чином, депутати натякають - на кожну "схему" розкрадання майна (в данному випадку - через "банкрутство") завжди знайдеться протидія з боку неангажованих політиків.  

На комісії розглядалося питання продажу автомобілів, що належать КП "Спецавтотехніка" - тих самих автівок, які колись возили перших осіб регіону. Депутати одноголосно вирішили, що ніж задарма віддавати транспортні засоби "з молотка", то краще передати їх на користь АТО у допомогу нашим військовим. 

Ну і як завжди, не обійшлосі без "новинок". Цього разу члени комісії обговорювали чергове нововиявлене КП "Енергомережі "Південне". КП знаходиться у стадії банкрутства. Жодних документів, хто керівник, яке майно на балансі - нічого наразі не відомо. Знайти відповіді на ці та інші питання не так вже й просто. Тому голова комісії Андрій Смирнов припустив версію, що "банкрутують" КП навмисно, аби привласнити майно. Після відповідного розгляду питання комісія буде приймати рішення про подальшу долю підприємства - якщо виявиться, що на його балансі є майно, яке можливо використовувати у господарській діяльності, то КП буде "реанімоване" і для подальшої роботи будуть залучені цільові інвестиції.

Саме такими є "схеми" Андрія Смирнова - змусити працювати все, що має можливість працювати і приносити прибуток. Тим більше, коли для цього не потрібно витрачати обласний бюджет. Громадо, чекай на дійсно приємні сюрпризи - все тільки починається! 

 

   

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...