App Store Google Play

ОДА підвела підсумки тижня

31.05.2016 08:00
ОДА підвела підсумки тижня

Дніпропетровська ОДА продовжує руйнувати стереотипи та змінювати життя регіону. Ремонт доріг, будівництво дитячих садків, прокладання водоводів, інноваційні проекти та зустрічі з неформальними людьми. Про тиждень роботи Дніпропетровської ОДА на щотижневому публічному звіті розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

На Дніпропетровщині завершується реконструкція водоводів в селищі Романково, що у Дніпродзержинську та в Синельниковому. До кінця червня водоводи стануть до роботи. Розпочато реконструкцію 2 водоводів в Тернівці та П’ятихатках. У трьох районах регіону стартувало будівництво нових водоводів. Загалом цьогоріч збудують 11 водоводів.

Продовжується на Дніпропетровщині й ремонт доріг. Шість вулиць вже капітально відремонтовано - три у Васильківському районі, дві – у Павлоградському, одна – у Синельниківському. Наразі ремонт триває на 8 дорогах регіону. Загалом цьогоріч коштом обласного бюджету капітально відремонтують більше 150 доріг.

«Ми зобов’язали всіх підрядників надсилати фотографії з місця ремонту доріг. На світлинах інформація про те, що вже зроблено, як просувається ремонт. Щоденний фотозвіт можна переглянути в спеціальній рубриці на сайті ОДА», - зазначив радник голови ОДА.

У тестовому режимі працює сайт openbudget.dp.gov.ua. На ньому вже є інформація про капітальні ремонти доріг і установ. Загалом - 158 об'єктів, що будуються коштом обласного бюджету. На сайті детальна інформація про кожен об'єкт - адреса, вартість робіт, підрядник. Найближчим часом з'являться дані про обсяг виконаних робіт.

Роботу 5 перевізників, що беруть участь у конкурсі на 2 міжміські маршрути, перевірила спеціальна комісія. Проінспектували ремонтні бази підприємств, медпункти, поспілкувалися з механіками та медиками. Лише одне підприємство «Зигфрід-М» пройшло інспекцію на відмінно. До інших є незначні претензії.

Семінари для підприємців по Prozorro, відкриття Музею АТО, перший відкритий чемпіонат з плавання серед бійців АТО та волонтерів, зустріч у стінах ОДА з відомим блогером "Горьким Луком" – це лише частина заходів, що проходили протягом тижня. У планах на найближчі 7 днів – патріотичний квест та запис диску з піснями учасників фестивалю «Пісні, народжені в АТО».

Переглянути щотижневий публічний звіт можна за посиланням: https://youtu.be/19CLJWa73HU.

Теги: ОДА, звіт

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...