App Store Google Play

«Вчіть матчастину!» - Томчук відповіла на закиди Вілкула

30.05.2016 19:10
«Вчіть матчастину!» - Томчук відповіла на закиди Вілкула

Олександр Вілкул визначився, хто є основним конкурентом для команди Опоблоку на проміжних виборах у 27 окрузі. На підтвердження цього він опублікував атакуючий пост, назвавши Оксану Томчук сестрою терориста.

Вочевидь, Вілкул має на увазі справу так званих “дніпропетровських терористів”, у якій одним з підозрюваних був Дмитро Рева. Тоді, нагадаємо, за сфальсифікованими доказами Дмитро Рева разом із так само несправедливо звинуваченим Левом Просвірніним, провів у в’язниці майже два роки.

Зрештою, у 2014 році, обидва чоловіки були звільнені судом через відсутність доказів про їх причетність до терактів.

“Не можу сказати, що пост вілкула про свою террористичну сутність я читала з задоволенням- занадто багато болю залишилося в тому періоді- але ж відверто посміхнуло те, що найстрашнішим компроматом на мене досі залишається родинний зв'язок з моїм найофігеннішим в світі братом- Dmytro Reva, який наразі є директором правозахисної группи "Січ”, - прокоментувала закиди Вілкула Оксана Томчук.

Вона підкреслила, що саме ця, без перебільшення, війна з системою за Реву і створила її, зробивши з корпоративного юриста правозахисника.

“Саме тоді я знайшла однодумців. Саме тоді я зрозуміла, що миритися з беззаконням і свавіллям не можна. Саме тоді я навчилась боротися за своє. За любов. За родину. За країну».

Оксана Томчук заявила, що продовжує боротися.

“А нешановному вілкулу хотілось би передати одне - вчи матчастину, дурню. Історія не вибачає нелюдів і зрадників свого народу. І рано чи пізно вписує їх ім'я в великий гросбух пенетенціарної системи”.

За словами Андрія Денисенка, який брав активну участь у розслідуванні цієї резнансоної справи, теракти у Дніпрі у 2012 році замовив режим Януковича, губернатором і віце-прем'єром якого працював Вілкул.

Нардеп нагадав, що в матеріалах справи є чіткі докази, що головний організатор і виконавець терактів Віктор Сукачов працював на Партію регіонів і на її замовлення розробляв кампанію вілкулівських кандидатів на мажоритарних округах.

“Фальсифікація справи проти Реви була настільки очевидна і резонансна, що після перемоги Майдану прокуратура сама відмовилася від усіх обвинувачень проти Дмитра. А Сукачов із терористом-подільником Федоряком і досі сидять там, де і належиться - у тюрмі", - підкреслив політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...