App Store Google Play

Перше обладнання встановили у спорткомплексі «Спорт для всіх»

30.05.2016 17:30
Перше обладнання встановили у спорткомплексі «Спорт для всіх»

У спорткомплексі «Спорт для всіх» закінчили монтаж частини обладнання. Підготували майданчики для волейболу, баскетболу, бадмінтону та міні-футболу, встановили лави для запасних гравців й електронне табло. Залишилось придбати тренажери, меблі для куточків відпочинку та гардеробу, телевізори. Обладнання купують через електронну систему.

У залах комплексу є все необхідне для гри у волейбол, баскетбол, бадмінтон та міні-футбол. Тут розмістили сітки, стійки, ворота, лави для запасних гравців, електронне табло. На підлозі з’явилося спеціальне покриття з розміткою – бадмінтонний корт. Без нього професійні змагання – неможливі.

Закінчили роботи з обладнання душових, санвузлів та роздягалень. Тут встановили нову сантехніку, шафи для речей.

У комплексі підключили та налагодили роботу системи відеонагляду. Завершили й озеленення території.

«Спорткомплекс почали будувати ще у 2001-му. Звели «коробку», підключили каналізацію та воду. Через кілька років кошти скінчилися, а споруда перетворилася на черговий довгобуд. У 2015-му ми відновили роботи. На сьогодні будівництво та ремонт приміщень завершили. Зараз доукомплектовуємо комплекс обладнанням. Загалом на його придбання виділили понад 3 мільйони гривень з обласного бюджету. Плануємо, що закупівлі через Prozorro допоможуть зекономити не менше 200 тисяч гривень», - зауважив очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Найближчим часом у спорткомплексі з’являться сучасні тренажери. Обладнають ресепшн, гардероб, куточки відпочинку. Для комфорту відвідувачів встановлять диванчики та великі телевізори. Відкриють комплекс на вул. Аржанова, 12 до кінця року.

До 2014-го спорткомплекс належав фінакадемії. Та закінчити будівництво власним коштом заклад не міг. Споруду передали до обласної комунальної власності. А вже восени 2015-го будівництво поновили. З початку робіт будівельники утеплили та облицювали фасад, модернізували електромережу та водопровід, поклали плитку, поштукатурили та пофарбували кімнати. У найбільшому залі з’явилася спеціальна дерев’яна підлога. Вона необхідна для проведення професійних змагань.

У спорткомплексі можна буде проводити змагання з понад 3-х десятків видів спорту. Серед них боротьба, гандбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, міні-футбол та інші.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...