App Store Google Play

Що значить «бути мамою» - дослідження

29.05.2016 18:00
Що значить «бути мамою» - дослідження

Наприкінці 2015 року компанія P&G здійснила опитування, в якому взяли участь більш як 14 000 мам з 15 країн усього світу. Його головна мета – показати, що означає бути мамою в сучасному суспільстві, звернути увагу, скільки сил їй доводиться вкладати в своїх дітей і які виклики приймати. Водночас, використовуючи отримані дані, компанія прагне не тільки зайвий раз акцентувати на ролі матері в сім'ї та суспільстві, а й створити кращу продукцію для мам і їхніх сімей, щоб полегшити їх нелегку працю.

P&G завжди підтримує мам і докладає всіх зусиль, щоб дати їм якомога кращу продукцію. Компанія здійснює численні дослідження, спрямовані на визначення потреб та бажань своїх споживачів. Наприклад, під час підготовки Олімпійської кампанії «Дякую, мамо!» були використані дані досліджень, які проводилися для поліпшення таких всесвітньовідомих брендів, як Tide, Always та Pampers. Інформація, яка ґрунтується на цих даних, показує, що означає бути мамою в сьогоднішньому світі, які перешкоди їй доводиться долати і як їй це вдається.

Мама завжди залишається мамою. І цифри говорять самі за себе: 86% жінок, що брали участь у дослідженнях, хочуть, аби їхні діти відчували, що мама поряд, навіть якщо вона далеко. Водночас сучасна мама – це лідер у сім’ї, на якого рівняються діти. 67% опитаних погоджуються, що важливіше бути гарним прикладом для своєї дитини, ніж повністю залученою в повсякденну турботу про неї. І хоча 81% мам успішно керують сім'єю, важливість сторонньої допомоги вони не відкидають. Так, 54% опитаних використовують допомогу інших у щоденному піклуванні про дитину.

Сучасне материнство потребує великих зусиль. І 97% опитаних не очікували, що материнство пов'язане з такими великими вимогами. 64% згодні, що сьогодні бути мамою важче, ніж раніше. Проте мами готові приймати виклики і долати труднощі. Більше половини жінок погоджуються, що, ставши мамами, їм довелося розвинути в собі велику емоційну стійкість.

Одним із найцікавіших результатів досліджень став той факт, що, незважаючи на наявність друзів, інтернету, соціальних мереж, найголовнішим порадником у питанні виховання дітей для мам залишаються... їхні мами! Ставши мамами, жінки почали більше цінувати власних матерів, відзначаючи їхню емоційну стійкість (41%), емпатію (42%), терпіння (54%).

І хоч би яким був складним, мінливим і швидкоплинним сучасний світ, 81% опитаних мам відчувають, що їм чудово вдається піклуватися про дітей, при цьому успішно заробляючи гроші (67%) і займаючись побутовими питаннями (64%).

 

* матеріал розміщено на правах реклами

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...