App Store Google Play

УКРОП не має права на поразку в Дніпрі, - Оксана Томчук

28.05.2016 17:30
 УКРОП не має права на поразку в Дніпрі, - Оксана Томчук

Кандидат від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» має всі шанси перемогти на проміжних виборах до Верховної Ради на 27-му окрузі в Дніпрі. Про це заявила адвокат і правозахисниця Оксана Томчук, яку партія УКРОП висунула для участі в парламентських перегонах 17 липня.

«Це принциповий округ, який має позитивну історію для УКРОПу. На ньому ми просто не маємо права на поразку», – сказала Оксана Томчук.

У разі своєї перемоги правозахисниця має на меті зробити парламент більш професійним.

«Верховна Рада – це вищий законодавчий орган, і він нарешті має бути фаховим.  Там є велика кількість приємних і гарних людей, достойних громадян своєї країни. Але вони не мають нічого спільного з тією роботою, якою  зараз займаються, і ми, на жаль, це відчуваємо. Тому, я вважаю, парламент потрібно підсилювати, «розбавляти» фахівцями», – вважає адвокат.

Оксана Томчук підкреслила, що одним із перших своїх завдань вважає просування законопроекту про  амністію воїнів АТО, внесеного в парламент народним депутатом Андрієм Денисенком.

«Я була співавтором цього законопроекту. Він передбачає амністію бійців Збройних сил України і добровольчих батальйонів, засуджених за певними статтями. Та ситуація, яка є сьогодні, – це репресії проти наших захисників, і вона є критичною», – пояснила О. Томчук.

Разом з тим правозахисниця наголосила, що не поділяє песимістичних поглядів щодо майбутнього України: «Зміни можливі. Якщо в тебе є бажання, їх можна протиснути. Не могло статися дива: ми заснули в одній країні, а прокинулися в іншій. Для цього потрібно тяжко працювати. Власне, у мене є бажання це робити».

Нагадаємо, за результатами місцевих виборів 2015 року міським головою Дніпра став представник УКРОПу Борис Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...