App Store Google Play

Філатов підписав меморандум про співпрацю між Дніпром і Асоціацією Східноєвропейського партнерства та інвестицій

28.05.2016 10:15
Філатов підписав меморандум про співпрацю між Дніпром і Асоціацією Східноєвропейського партнерства та інвестицій
Під час зустрічі з делегацією Литовської Республіки 27 травня міський голова Дніпропетровська Борис Філатов і президент Асоціації Східноєвропейського партнерства та інвестицій Юріюс Радзявічюс підписали угоду про співпрацю. Домовленість уклали з метою створення сприятливих умов для взаємодії між підприємствами Дніпропетровська та Литви.
 
Борис Філатова подякував закордонним гостям за візит до очолюваного ним міста. Він також підкреслив, що місто зробило все можливе, щоб провести в себе Дні Литви на найвищому рівні.
 
«Місто готове приймати інвестиції. Ми відкриті до співпраці і готові надавати нашим діловим партнерам максимальне сприяння. В Європі та світі наша країна, напевне, не має кращих друзів ніж Литва і, можливо, Польща», – зазначив Борис Філатов.
 
Дні Литви і Дніпропетровську триватимуть з 28 по 29 травня. Це буде перша масштабна презентація Литви в місті на Дніпрі. Містянам обіцяють насичену програму – знайомство з культурою, ремеслами та кухнею Литви. Серед високих гостей очікують спікера Литовського парламенту.
 
«Ми раді бути тут. Раді, що саме з вашим містом у нас склалися такі теплі стосунки. Дякую за підтримку в організації свята», – заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс.
 
В ході відкритого діалогу сторони обговорити також можливості подальшої співпраці. Зокрема, йшлося про поглиблення взаємодії в економічній, медичний і культурній сферах, а також підтримку взаємодії між вищими навчальними закладами України та Литви. Литовська Республіка також готова продовжувати допомагати в лікуванні та реабілітації поранених бійців АТО. За останні два роки країна дала другий шанс на життя понад сотні українських захисників.
 
Від Дніпропетровська литовська сторона хоче бачити більше бізнес-проектів. Європейські партнери готові допомогти місту на Дніпрі у вдосконаленні інфраструктури, поліпшенні екології та транспорту. Крім того, литовський досвід також може допомогти Дніпропетровську вирішити одне з найболючіших питань – проблему переробки сміття.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...