App Store Google Play

У Дніпропетровську вітали випускників – претендентів на золоті медалі

27.05.2016 08:00
У Дніпропетровську вітали випускників – претендентів на золоті медалі

Свято одинадцятикласникам влаштував міський голова Борис Філатов. Цьогоріч у Дніпропетровську на почесну освітню відзнаку претендують 197 школярів. 26 травня, напередодні Свята останнього дзвоника, для них – подарунки та яскравий концерт. Від імені очільника Дніпропетровська Золоту надію привітав його заступник Олександр Шикуленко.

«Ми бажаємо їм найкращого. Це досягнення для них – уже велика перемога. Цей день має залишитися в їхній пам'яті назавжди. Це перший життєвий іспит, який вони склали. Вони – наше майбутнє, надія нашого міста на Дніпрі», – сказав Олександр Шикуленко.

На згадку випускникам вручили іменні «флешки» та вітальні листи від міського голови Бориса Філатова. Не залишився без подарунка і заступник міського голови. Олександру Шикуленку вручили пам'ятний сувенір – символічний знак випускника-2016. Статуетку посадовець обіцяє зберігати у власному кабінеті.

У залі серед випускників панував святковий настрій. Між собою вони говорили про те, що нині для них головне, – вступну кампанію і майбутнє студентське життя. А ще про тих, кому завдячують своїми успіхами у навчанні.

Одинадцятикласниця Дар'я Лиха закінчує 114-ту школу. Дівчина каже: навчатися було непросто, та мамина підтримка допомогла досягти мети і здобути омріяну золоту медаль.

«Вона дуже допомагала. Навіть коли я вже була у старших класах, постійно питала: «Дашо, ти домашнє завдання виконала? Чи все правильно?». Тому цю свою перемогу я присвячую мамі. Без неї не було б нічого», – зізнається випускниця.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...