App Store Google Play

У Дніпропетровську вітали випускників – претендентів на золоті медалі

27.05.2016 08:00
У Дніпропетровську вітали випускників – претендентів на золоті медалі

Свято одинадцятикласникам влаштував міський голова Борис Філатов. Цьогоріч у Дніпропетровську на почесну освітню відзнаку претендують 197 школярів. 26 травня, напередодні Свята останнього дзвоника, для них – подарунки та яскравий концерт. Від імені очільника Дніпропетровська Золоту надію привітав його заступник Олександр Шикуленко.

«Ми бажаємо їм найкращого. Це досягнення для них – уже велика перемога. Цей день має залишитися в їхній пам'яті назавжди. Це перший життєвий іспит, який вони склали. Вони – наше майбутнє, надія нашого міста на Дніпрі», – сказав Олександр Шикуленко.

На згадку випускникам вручили іменні «флешки» та вітальні листи від міського голови Бориса Філатова. Не залишився без подарунка і заступник міського голови. Олександру Шикуленку вручили пам'ятний сувенір – символічний знак випускника-2016. Статуетку посадовець обіцяє зберігати у власному кабінеті.

У залі серед випускників панував святковий настрій. Між собою вони говорили про те, що нині для них головне, – вступну кампанію і майбутнє студентське життя. А ще про тих, кому завдячують своїми успіхами у навчанні.

Одинадцятикласниця Дар'я Лиха закінчує 114-ту школу. Дівчина каже: навчатися було непросто, та мамина підтримка допомогла досягти мети і здобути омріяну золоту медаль.

«Вона дуже допомагала. Навіть коли я вже була у старших класах, постійно питала: «Дашо, ти домашнє завдання виконала? Чи все правильно?». Тому цю свою перемогу я присвячую мамі. Без неї не було б нічого», – зізнається випускниця.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...