App Store Google Play

Неформальна ОДА на кілька годин стала мистецьким центром

27.05.2016 17:30
Неформальна ОДА на кілька годин стала мистецьким центром

Більше 300 мешканців регіону зібралися в Дніпропетровській ОДА. Усі вони прийшли не на прийом керівництва регіону, не на семінар чи колегію. Тут проходила незвичайна зустріч – лекція «лукової кафедри» та презентація книги відомого блогера та письменника «Горького Лука». Дніпропетровська ОДА продовжує руйнувати стереотипи та виганяти дух бюрократизму зі стін адмінбудівлі.

«Ми йдемо від бюрократизму та даємо новий імпульс облдержадміністрації. Зовсім недавно тут презентував свою книгу блогер та письменник Павло Паштет Белянський. Ми на цьому не зупиняємося. Тепер запросили «Горького Лука». До кінця року хочемо провести велику художню виставку та виставку литовської волонтерки Біати Куркуль, частина картин якої вже експонується на 4 поверсі ОДА. Запрошуємо всіх бажаючих до облдержадміністрації. Якщо у вас будуть побажання та ідеї про проведення цікавих заходів в ОДА, ми готові співпрацювати», - зазначив голова ОДА Валентин Резніченко.

На зустріч з відомим блогером та письменником «Горьким Луком» прийшло більше 300 слухачів «лукової кафедри». Говорили про інформаційну політику, боротьбу з російською пропагандою та силу українського народу. Звичайно ж не оминули й питань громадської відповідальності, контролю за депутатами та життя української держави загалом.

«Дуже радий зустрічі в Дніпропетровській ОДА. Мені подобається, що у вас працюють технократи. Вони націлені на результат, - зазначив «Горький Лук». – Мета мого блогу - боротьба з інформаційною агресією Росії. Він орієнтований на те, щоб зняти стрес»

Душевна атмосфера, цікава розмова та дотепні жарти – засідання «лукової кафедри» на Дніпропетровщині пройшло на відмінно. Понад 1,5 години питань та відповідей, більше 100 автографів та фотографій на пам'ять.

У черзі за автографом стояла і Анастасія Чижко. Дівчина «слухачка лукової кафедри» з кінця 2014 року.

«Пережити події на Сході України допомогло читання блогу. Я почала по іншому, спокійніше сприймати цю ситуацію, – говорить Анастасія. – Коли дізналася, що «Горький Лук» приїздить до нашої області, не здивувалася. Тому що останнім часом Дніпропетровська ОДА стало дійсно відкритішою та ближчою до людей. Сподіваюсь, що така зустріч тут не остання. Із задоволенням прийду сюди ще».

«Gorky Look», або просто «Горький Лук», веде блог на платформі Живого Журналу. Він легко та іронічно висміює відсталий «руський мир», розповідає про «ватну мутацію» та відстоює «антикацапську» позицію. Блог ведеться у форматі «кафедри», де «Горкий Лук» — професор, а читачі — студенти.

Лекції «лукової кафедри» читають студенти, військові, домогосподарки та бізнесмени в Україні та за кордоном. Блог був створений у листопаді 2014-го та вже за кілька місяців збирав рекордну кількість переглядів і коментарів. На основі дописів автор створив свою першу книгу «Ноука от Горького Лука. Сборник лекций по кацаповедению».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...