App Store Google Play

Балотуватися від УКРОПу Томчук запропонував Коломойський

27.05.2016 22:45
Балотуватися від УКРОПу Томчук запропонував Коломойський

Стати кандидатом у народні депутати на довиборах по 27 виборчому округу в Дніпропетровську від політичної партії УКРОП адвокату і правозахисниці Оксані Томчук запропонував особисто колишній голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський.

На нього недвозначно вказує сама Томчук, описуючи процес прийняття рішення балотуватися на довиборах 17 липня, в соціальній мережі Фейсбук.

«Я не буду брехати-я не думала довго і вибір мій не був важким. Єдина політична сила, що цілком органічно вписалася в моє життя - це УКРОП. І тому надзвичайно приємно було почути відповідну пропозицію від бородатого дядьки, за таким так скучив Дніпро) Почути і з великою вдячністю прийняти», - описує свої почуття Оксана Томчук.

За іі словами, Томчук вдячна за довіру однопартійцям і рішуче налаштована на перемогу. Тим пак, що однойменний мікрорайон – чи не найбільший «спальник» у місті – і є осередком виборчого округу, де раніше обирався Філатов, а нині Томчук.

«Я вдячна всім, хто підтримав мене на цьому не самому легкому шляху, особливо Борису Філатову, який, сподіваюсь, з чистим серцем віддав мені свій політичний спадок, а також Геннадію Корбану, чия безсумнівна підтримка надихає мене на Перемогу!», - написала Томчук в соціальній мережі.

Нагадаємо, що партія «УКРОП» висунула кандидатом для участі у проміжних виборах до Верховної Ради України 17 липня 2016 року правозахисницю і адвоката Оксану Томчук, яка представляла інтереси Геннадія Корбана під час судових процесів над ним у 2015-2016 роках. Відповідне рішення було ухвалене на 8-му з’їзді УКРОПу 27 травня в Києві, участь у якому взяв 41 делегат.

Депутатом від цього округу, набравши майже 60% голосів виборців, у 2014 році став Борис Філатов. Пізніше, після обрання його Дніпропетровським міським головою, Філатов склав з себе повноваження народного депутата.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...