App Store Google Play

На Дніпропетровщині судитимуть розкрадачів бюджетних коштів

26.05.2016 08:45
На Дніпропетровщині судитимуть розкрадачів бюджетних коштів

Працівниками Управління захисту економіки (УЗЕ) викрито посадових осіб товариства, які у змові з посадовцями одного з контролюючих держпідприємств, здійснили розкрадання бюджетних коштів у сумі понад 370 тисяч гривень. Матеріали проваджень скеровано до суду.

На проведення робіт з реконструкції котельні однієї зі шкіл м. Синельникове з бюджету було виділено грошові кошти у сумі понад 1 мільйон 770 тисяч гривень. У зв’язку з чим, у листопаді 2015 року посадовці відділу освіти уклали відповідний договір з товариством на проведення вищевказаних робіт та з державним підприємством на здійснення технічного нагляду за будівництвом об’єкту.

В ході перевірки задокументовано, що у грудні 2015 року відділом освіти, товариством та державним підприємством, яке здійснювало контроль та технагляд за якістю та повнотою проведених робіт, було підписано акти виконаних робіт, які містили завідомо неправдиві відомості щодо монтажу опалювального обладнання, установки вікон, а також зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, що не відповідає дійсності.

Таким чином, до вказаних актів було внесено відомості щодо завищення обсягів виконаних робіт, чим спричинено збитки державі на суму понад 370 тисяч гривень.

За матеріалами УЗЕ Дніпропетровською місцевою прокуратурою у січні 2016 року відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364-1(Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) КК України.

В кінці квітня поточного року слідчі прокуратури повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) КК України та ч. 2 ст. 364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) КК України директора товариства.

Дніпропетровською місцевою прокуратурою також відкрито кримінальне провадження ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення) КК України відносно начальника відділу експертних досліджень одного з державних підприємств, яка здійснюючи від імені підприємства технагляд за вищевказаним об’єктом будівництва, знаючи, що роботи виконані не в повному обсязі, підписала та завірила печаткою підприємства акти виконаних робіт.

Жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 366 КК України.

Матеріали кримінальних проваджень з обвинувальним актом направлено до суду.

Відповідно до санкцій інкримінуємих статей, директор товариства сплатить штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів громадян або ж суд застосує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3-х років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Підозрюваній начальниці відділу експертних досліджень загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2-х до 5-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...