App Store Google Play

На Дніпропетровщині нагородили майже сотню юних знавців інформаційних технологій

26.05.2016 13:15
На Дніпропетровщині нагородили майже сотню юних знавців інформаційних технологій

Не зважаючи на свій юний вік школярі та вихованці училищ Дніпропетровщини добре знаються на сучасних інформаційних технологіях. Протягом цього навчального року в області пройшло 7 конкурсів для починаючих програмістів, дизайнерів і відеомонтажерів. Майже сотня найкращих з них були відзначені на спеціальній підсумковій конференції. Про це повідомили у департаменті освіти і науки ОДА.

Створити відео, презентацію, графічний малюнок або й навіть сайт не проблема для школярів та вихованців училищ Дніпропетровщини. Найкращі знавці інформаційних технологій отримали грамоти, медалі, кубки та призи за перемогу в обласних конкурсах. Їх за цей навчальний рік провели 7. Участь у змаганнях взяли майже 2 тисячі дітей з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Нікополя, Кривого Рогу, Павлограду та інших міст і районів області.

Конкурси проводили за різними напрямками і віковими групами. Для найменших – змагання «Капітошка». Десятирічні Ліза Волкова і Роман Крук зі школи №114 Кривого Рогу вже з комп’ютером на «ти».

«Ми готували на конкурс презентацію у PowerPoint. - розповідає переможець конкурсу «Капітошка» Роман Крук, - у ній бджола навчає маленьких бджоленят рахувати. А ще було потрібно написати у Word казку, там мій головний герой – сніговик».

Не зважаючи на юний вік школярі вже мають неабиякий досвід створення презентацій і планують наступного року також позмагатись за першість.

«Ми робимо у школі багато презентацій, - ділиться Ліза Волкова, яка на «Капітошці» посіла третє місце, - Мені дуже подобається і це зовсім неважко. Наступного року теж будемо брати участь у таких змаганнях».

На підсумковій конференції Обласного центру технічної творчості загалом нагородили 96 юних знавців інформаційних технологій та 76 вчителів, що підготували дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...