App Store Google Play

По округу Філатова першим кандидатом у народні депутати став Краснов

25.05.2016 09:00
По округу Філатова першим кандидатом у народні депутати став Краснов

Центральна виборча комісія зареєструвала перших кандидатів у депутати Верховної Ради України на проміжних виборах, які відбудуться 17 липня.

У Дніпрі першим кандидатом у депутати Верховної Ради на проміжних виборах в окрузі №27 зареєстровано депутата Дніпропетровської міської ради Загіда Краснова.

Попри стійку прив’язаність до політичної партії «Громадська сила», яку створив сам кандидат, заяву до ЦВК він подав як само висуванець. Ба більше – в заяві він зазначив себе «безпартійним». Як відзначають аналітики, це залишає ширше коло для маневрів, у тому числі – й можливу підтримку ряду політичних сил «попереднього режиму», зокрема «Опозиційного блоку» та особисто Олександра Вілкула.

Це не перший досвід участі Загіда Краснова у виборах народних депутатів. Два роки тому на дострокових виборах до Верховної Ради Краснов поступився Максиму Курячому – висуванцю БПП – з відставанням у 441 голос.

Нагадаємо, мешканці частини Самарського району (виборчі дільниці № 121464 - 121466, 121480), усього Соборного району та частини Центрального району (виборчі дільниці № 121299 - 121309, 121316, 121317) міста Дніпро обиратимуть народного депутата 17 липня.

Депутатом від цього округу, набравши майже 60% голосів виборців, у 2014 році став Борис Філатов. Пізніше, після обрання його Дніпропетровським міським головою, Філатов склав з себеб повноваження народного депутата.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...