App Store Google Play

Другий тиждень поспіль у антирейтингу перевізників – Новомосковське АТП та Автотранссервіс

25.05.2016 14:45
Другий тиждень поспіль у антирейтингу перевізників –  Новомосковське АТП та Автотранссервіс
На Дніпропетровщині триває конкурс перевізників. Більше двох місяців автотранспортники – під пильним «оком» GPS-системи. Щотижня вся інформація з приміських та міжміських маршрутів консолідується у відділі транспорту Дніпропетровської ОДА. За результатами визначають зразкових маршрутників та недбалих. Цього разу до антирейтингу потрапили ті ж перевізники, які були «фаворитами» минулого тижня, – Новомосковське АТП та ТОВ «Автотранссервіс».

«Аби мотивувати транспортників працювати краще, Дніпропетровська ОДА проводить конкурс перевізників. Протягом двох місяців у щотижневому рейтингу – зразкові маршрутники та порушники. Тих, хто їздить за правилами або порушує норми, визначає GPS-система. Нею обладнані приміські і міжміські маршрутки. В онлайн режимі супутникова система навігації дозволяє контролювати роботу транспортників регіону. З тими, хто ігнорує правила перевезення, будемо розривати договір. Наша задача – безпека та комфорт пасажирів», – акцентував голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У антирейтингу перевізників – знайомі обличчя. Вони фігурують серед порушників другий тиждень поспіль.

У номінації «Найшвидший водій» – абсолютна першість у Новомосковського АТП. Водій маршрутки №АЕ 4671 НМ перевищив швидкість на маршруті Дніпропетровськ-Солоне. Виїжджаючи з обласного центру, шофер розігнав автівку з пасажирами до 133 кілометрів на годину. Шофери Новомосковського АТП за два місяці перевірок тричі порушували швидкісний режим.

У номінації «Відхилення від графіка руху» лідер – ТОВ «Автотранссервіс». Водій авто №74702 АВ мав їхати із Дніпропетровська до Апостолова через Нікополь. Але вирішив не дотримуватися маршруту і рушив іншою дорогою – через криворізьку трасу.

Прикладом для наслідування можуть стати ТОВ «СІС», АТП-11215, ПП «Одіум-Престиж», ТОВ «Автодрайв», ТОВ Дінат-С, ФОП «Пушкарний», ПП «Скабелко», ФОП «Агаєв», ТОВ «Інтерспецмаркет», ТОВ «Мотодор» та інші. Вони визнані кращими в номінації «Керування транспортом без перевищення швидкості».

Майже всі ці перевізники потрапили й до другої зразкової номінації – «Рух транспорту строго за маршрутом».
За два місяці конкурсу найбільше штрафних балів у ТОВ «Півнчтранс» і АТП-11228.

Усі дані про роботу пасажирського транспорту поступають ще й на громадську платформу Easyway. На сайті http://www.eway.in.ua/ua пасажири можуть дізнатися, коли під’їде необхідний автобус, скільки машин працює на лінії та чи довго чекати наступної маршрутки.

У Дніпропетровській області понад 200 приміських та 240 міжміських маршрутів. На них виїздить більше 800 машин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...