App Store Google Play

Більше 300 шанувальників Горького Лука прийдуть на лекцію «професора» в ОДА

25.05.2016 17:45
Більше 300 шанувальників Горького Лука прийдуть на лекцію «професора» в ОДА

До зустрічі з відомим блогером та майстром політичної сатири залишився 1 день. Послухати лекцію професора «лукової кафедри» та поставити йому запитання вже записалися більше 300 мешканці Дніпропетровщини. Місце зустрічі з відомими та креативними людьми незмінне – Дніпропетровська ОДА. Зареєструватися на зустріч ще є час, розповідає очільник регіону Валентин Резніченко.

«Ми заздалегідь готували для зустрічі велику залу, однак такого ажіотажу не очікували. Наразі на лекцію професора «лукової кафедри» вже зареєструвалося більше трьох сотень людей, і заявки продовжують надходити. ОДА стає незмінним місцем креативних зустрічей, інновацій та сучасних тенденцій. Ми продовжуємо руйнувати стереотипи», - зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

Зустріч з відомим блогером пройде 26 травня о 19.00 в Дніпропетровській облдержадміністрації. Записатися на лекцію можна на сайті ОДА. Для цього потрібно натиснути на банер заходу та заповнити анкету.

На «слухачів» лекції чекають приємні сюрпризи. Фото з блогером та автографи обіцяють всім. Найактивніші шанувальники можуть отримати книгу професора особисто від нього.

Gorky Look веде блог у форматі «кафедри» на платформі Живого Журналу. Тут він – професор, а читачі студенти. Тематика лекцій різноманітна - відсталий «руський мир», «ватна мутація» та «антикацапщина». Все в легкій, цікавій та іронічній формі.

Лекції «лукової кафедри» читають студенти, військові, домогосподарки та бізнесмени, в Україні та за кордоном. Блог був створений у листопаді 2014-го та вже за кілька місяців збирав рекордну кількість переглядів і коментарів. На основі дописів автор створив свою першу книгу «Ноука от Горького Лука. Сборник лекций по кацаповедению».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...