App Store Google Play

Більше 300 шанувальників Горького Лука прийдуть на лекцію «професора» в ОДА

25.05.2016 17:45
Більше 300 шанувальників Горького Лука прийдуть на лекцію «професора» в ОДА

До зустрічі з відомим блогером та майстром політичної сатири залишився 1 день. Послухати лекцію професора «лукової кафедри» та поставити йому запитання вже записалися більше 300 мешканці Дніпропетровщини. Місце зустрічі з відомими та креативними людьми незмінне – Дніпропетровська ОДА. Зареєструватися на зустріч ще є час, розповідає очільник регіону Валентин Резніченко.

«Ми заздалегідь готували для зустрічі велику залу, однак такого ажіотажу не очікували. Наразі на лекцію професора «лукової кафедри» вже зареєструвалося більше трьох сотень людей, і заявки продовжують надходити. ОДА стає незмінним місцем креативних зустрічей, інновацій та сучасних тенденцій. Ми продовжуємо руйнувати стереотипи», - зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

Зустріч з відомим блогером пройде 26 травня о 19.00 в Дніпропетровській облдержадміністрації. Записатися на лекцію можна на сайті ОДА. Для цього потрібно натиснути на банер заходу та заповнити анкету.

На «слухачів» лекції чекають приємні сюрпризи. Фото з блогером та автографи обіцяють всім. Найактивніші шанувальники можуть отримати книгу професора особисто від нього.

Gorky Look веде блог у форматі «кафедри» на платформі Живого Журналу. Тут він – професор, а читачі студенти. Тематика лекцій різноманітна - відсталий «руський мир», «ватна мутація» та «антикацапщина». Все в легкій, цікавій та іронічній формі.

Лекції «лукової кафедри» читають студенти, військові, домогосподарки та бізнесмени, в Україні та за кордоном. Блог був створений у листопаді 2014-го та вже за кілька місяців збирав рекордну кількість переглядів і коментарів. На основі дописів автор створив свою першу книгу «Ноука от Горького Лука. Сборник лекций по кацаповедению».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...