App Store Google Play

Заступник Дніпровського міського голови ловить шахраїв, викликаючи їх додому

24.05.2016 08:30
Заступник Дніпровського міського голови ловить шахраїв, викликаючи їх додому

Заступник міського голови Михайло Лисенко викрив шахраїв, які від імені міськводоканалу чистили труби в квартирах людей невідомою речовиною. Вони розклеювали на будинках оголошення, в яких від імені «Дніпроводоканалу» пропонували нібито безоплатні послуги з очищення труб. Однак після закінчення робіт за них доводилося платити. Інакше людям погрожували відключенням води. На такий «сервіс» містяни почали скаржитися до мерії. Аби вивести зловмисників на чисту воду, Михайло Лисенко покликав їх у власне помешкання.

Оголошення про послуги «ДніпроВодоканалСервіс» розміщували по всьому місту. За інформацією Михайла Лисенка, схожі схеми почали працювати також в Києві.

«Нам невідомо, яким чином відбувається чистка, що вони заливають туди. У нас є лише одна організація – це «Дніпроводоканал», є обслуговувальні суміжні організації – житлосервіси. До них можна звернутися. Ми просимо не користуватися послугами невідомих організацій», – зазначив Михайло Лисенко.   

Середня вартість прочищення труб коштувала 144 грн. Саме в таку суму оцінили білі кристали невідомого походження, якими й здійснюють очищення. За це навіть видавали квитанції.

Чоловік на ім’я Ярослав, який виконував роботу, не зміг згадати ані назви своєї фірми, ані де вона розташовується. Каже, знайшов вакансію через інтернет і не замислювався, що саме він робить.

Провідний інженер-інспектор відділу контролю за внутрішньою діяльністю підприємства «Дніпроводоканалу» Олег Салуха упевнений, небезпека ситуації криється саме в невідомих речовинах, якими представники горе-фірми проводять чистку труб.

«Це може бути небезпечно, бо можна пошкодити трубопровід, це також може бути небезпечно для здоров’я городян», – розповів Олег Салуха.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...