App Store Google Play

У Покрові розпочали капітальний ремонт трьох доріг

24.05.2016 18:30
У Покрові розпочали капітальний ремонт трьох доріг
Капітальний ремонт доріг на Дніпропетровщині триває. До роботи стали в Покрові. Тут обласним коштом розпочали капітальний ремонт 3 доріг. Продовжують лагодити дороги у Васильківському, Павлоградському, Петропавлівському, Синельниківському та Томаківському районах. Повідомляють в департаменті ЖКГ та будівництва облдержадміністрації.

У Покрові капітальний ремонт почали одразу на 3 вулицях: Незалежності, Торгова та Медична. Тут вже зняли старе покриття та розпочинають укладати нове. Цьогоріч коштом обласного бюджету тут капітально відремонтують 4 дороги.

На вулиці Павлова у селі Письменне Васильківського району вперше за багато років працює техніка. Тут укладають дорожнє покриття. Загалом у Васильківському районі за обласний кошт відремонтує 4 дороги.
 
Продовжують лагодити дороги й у Павлоградському, Петропавлівському, Синельниківському та Томаківському районах.

Вже капітально відремонтували дорожнє покриття на вул. Бабича у селі Павлівка Васильківського району, вул. Крамнична у селі Чаплине Васильківського району та вул. Дитюка в селі Булахівка Павлоградського району.

На ремонт дорожнього покриття Дніпропетровщини цьогоріч передбачено понад 400 мільйонів гривень обласних котів. За ці гроші капітально відремонтують понад 150 доріг.

Очікується, що за підсумками року з бюджетів усіх рівнів області на ремонт дорожнього покриття буде витрачено близько 1 мільярда гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...