App Store Google Play

Як через Prozorro вийти на світовий ринок – розкажуть на семінарі в ОДА

23.05.2016 12:30
Як через Prozorro вийти на світовий ринок – розкажуть на семінарі в ОДА
Україна офіційно стала повноцінним членом Всесвітньої торговельної організації державних закупівель «WTO GPA». Днями український Уряд підписав Угоду з СОТ про державні закупівлі GPA. Відтепер українські компанії офіційно можуть брати участь в публічних закупівлях 45 країн членів угоди. Державні закупівлі Канади, Австралії, країн Європейського Союзу відкриті для пропозицій українського бізнесу. Як вийти на світовий ринок за допомогою Prozorro, розкажуть на семінарі в Дніпропетровській облдержадміністрації. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

Як вийти на державні закупівлі іноземних країн, знайти сферу для продажу з найменшою конкуренцією та опанувати різноманітні стратегії для перемог в електронних торгах. Це та багато іншого 25 травня о 14.00 вже на традиційному семінарі в Дніпропетровській ОДА.

«Prozorro відкриває нові можливості перед підприємцями. Ще вчора – це була прозора співпраця з державними органами країни, багатомільйонний ринок вітчизняних держзакупівель. Сьогодні перед ними вже держзакупівлі 45 країн світу. Ми запросили фахівців із міністерств та віртуальних торговельних майданчиків Prozorro, щоб навчити бізнесменів Дніпропетровщини продавати за кордон та витримувати конкуренцію», - зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

Під час семінару в облдержадміністрації підприємцям розкажуть і про удосконалену версію Prozorro 2.0, яка працює вже 2 місяці. Серед нововведень – критерії відбору товарів та послуг. Відтепер можна обирати не лише за ціною, а й за іншими характеристиками. Зручнішою стала функція пошуку та моніторингу торгів. Для тих, хто має електронний підпис є приємна новина – ним можна користуватися в Prozorro 2.0. Розкажуть на семінарі й про Закон «Про публічні закупівлі».

На зустрічі виступатимуть фахівці Дніпропетровської ОДА, Міністерства оборони, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, представники віртуальних торговельних майданчиків Prozorro.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/shnzcC. Вхід вільний.

Семінар відбудеться 25 травня о 14.00 у великій залі на першому поверсі Дніпропетровської ОДА. Адреса: пр. Поля, 1 (колишній пр. Кірова).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...