App Store Google Play

Перевірки шкільних їдалень, АТО-Fest та допомога бійцям: у Дніпропетровській ОДА розповіли про підсумки тижня

23.05.2016 17:00
Перевірки шкільних їдалень, АТО-Fest та допомога бійцям: у Дніпропетровській ОДА розповіли про підсумки тижня

Перевірки шкільних їдалень, перший в Україні фестиваль пісень, народжених в АТО, поповнення єдиної бази даних демобілізованих області, їх медогляди та оздоровлення. Про життя Дніпропетровщини за останні сім днів та плани на новий тиждень розповіла радник очільника регіону Ольга Горб під час щотижневого брифінгу в ОДА.

В області тривають перевірки шкільних їдалень. Вже проінспектували 9. Є зауваження: невідповідність меню, маленькі порції, недотримання санітарних норм.

«Надсилаємо школам листи-претензії і рекомендації, як усунути недоліки. Обов’язково перевіримо, чи дослухались. Якщо знадобиться – будемо приймати кадрові рішення, – розповіла Ольга Горб. – До початку канікул плануємо відвідати ще 6 шкіл».

На Дніпропетровщині пройшов перший в Україні фестиваль пісень, народжених в АТО. На гала-концерт з’їхалися талановиті бійці зі всіх куточків країни. Їх зустрічали оплесками понад 1,5 тисячі глядачів.

За тиждень до Центру допомоги учасникам АТО звернулися 108 бійців, ще 14 – зателефонували на «гарячу лінію» психологічної підтримки.

Єдина база даних бійців АТО поповнюється новими іменами. Туди вже внесена інформація про понад 6 тисяч демобілізованих.

5,7 тисячі бійців пройшли медогляди. Майже 400 з них лікарі обстежили вдома. Кожному підібрали індивідуальну програму лікування та реабілітації.

Цьогоріч вже 206 демобілізованих безкоштовно відпочили у санаторіях країни.

«Область ще отримає путівки. Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО вже провела тендер», – зауважила Ольга Горб.

У планах на новий тиждень – відкриття вуличної експозиції музею громадянського подвигу жителів Дніпропетровщини в АТО, початок чергових IT-курсів для демобілізованих, змагання з плавання серед учасників АТО та зустріч з відомим блогером, майстром політичної сатири Gorky Look.

Теги: ОДА, звіт

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...