App Store Google Play

Філатов розповів, як безоплатно реалізувати «Відкритий бюджет» і коли в міста з'явиться «Prozorrо»

23.05.2016 15:00
Філатов розповів, як безоплатно реалізувати «Відкритий бюджет» і коли в міста з'явиться «Prozorrо»

Допорогові закупівлі повинні бути публічними, а програму «Відкритий бюджет» можна реалізувати без залучення бюджетних коштів. Про це міський голова Дніпра Борис Філатов написав на свої сторінці у соцмережі.

Очільник міста наголосив, що прозорість міського бюджету була його передвиборчою обіцянкою. Наразі перша версія відкритого бюджету з прив'язкою до карти вже тестується. Її буде запущено найближчим часом.

«Ухвалена програма «Відкритий бюджет» передбачала виділення на її реалізацію коштів в розмірі 10 мільйонів гривень. Однак, упевнений, що спільно з нашими європейськими партнерам, IT-волонтерами, громадськими активістами ми зможемо зробити міський бюджет доступним і прозорим безоплатно», – йдеться в повідомленні.

Борис Філатов зазначив, що ініціює скасування бюджетного фінансування проекту «Відкритий бюджет». За словами міського голови, він розповість депутатам, як краще витратити кошти на благо міста.

Борис Філатов також подякував експерту Агентства електронного урядування, IT-консультанту проекту «Дніпро Смарт-сіті» Яніці Мерило за її пропозицію альтернативного шляху реалізації «Відкритого бюджету».

Нагадаємо, програму «Відкритий бюджет» депутати міськради ухвалили під час минулої сесії, 18 травня.

За інформацією Бориса Філатова, на наступній сесії міської ради він наполягатиме на ухваленні нового положення про «Prozorrо».

Теги: ProZorrо, бюджет

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...