App Store Google Play

У Дніпрі відбувся фестиваль здорового способу життя "Mishuk Stan Workout Fest"

22.05.2016 11:00
У Дніпрі відбувся фестиваль здорового способу життя "Mishuk Stan Workout Fest"

На Фестивальному причалі змагались поліцейські та представники руху Street Workout. Вони виконали спортивний норматив в командній та особистій першості. Зокрема, їм довелось позмагатись у підтягуванні на одній руці, віджиманні на брусах, піднятті гирі, качанні пресу, піднятті штанги та інше.

Керівник дніпровської патрульної поліції Володимир Богоніс прийшов вболівати за своїх підлеглих. Він пообіцяв наступного року теж долучитися до змагань.

«Мене вразила сила та спритність наших хлопців. Вони надихнули мене на те, щоб наступного року власним прикладом показати, що дніпровська поліція найкраща», - сказав Володимир Богоніс.

Під час фестивалю було проведено Спортивний Тест Активності Нації (СТАН) серед юнаків та дівчат шкіл міста Дніпропетровська з 6 по 11 класи. Організатори свята також підготували для дніпрян показові виступи від Дніпровської Федерації "Айкідо-Саторі", клубу Футбольного Фрістайлу "CUBE" та черлідінг клубу "Торнадо".

Переможці змагань отримають статуетки, кубки, медалі та дипломи від управління у справах молоді та спорту міської ради.

Привітав учасників змагань заступник міського голови Олександр Шикуленко.

«Сьогодні всі ми зібрались на свято краси, сміливості, спорту та здоров'я. Відтепер це свято стане традиційним для нашого міста, адже ми хочемо в рамках програми міського голови Бориса Філатова зробити Дніпро спортивною столицею України. Радий бачити молодь та поліцейських всієї країни. Вболіватиму за наших поліцейських, бажаю вам успіху, сили та перемоги», - сказав Олександр Шикуленко.

Голова Міжнародної організації «Street Workout» Деніс Мінін побажав всім учасникам не зупинятися на досягненому, адже Дніпро у спорті номер один.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...