App Store Google Play

У Дніпрі відбувся фестиваль здорового способу життя "Mishuk Stan Workout Fest"

22.05.2016 11:00
У Дніпрі відбувся фестиваль здорового способу життя "Mishuk Stan Workout Fest"

На Фестивальному причалі змагались поліцейські та представники руху Street Workout. Вони виконали спортивний норматив в командній та особистій першості. Зокрема, їм довелось позмагатись у підтягуванні на одній руці, віджиманні на брусах, піднятті гирі, качанні пресу, піднятті штанги та інше.

Керівник дніпровської патрульної поліції Володимир Богоніс прийшов вболівати за своїх підлеглих. Він пообіцяв наступного року теж долучитися до змагань.

«Мене вразила сила та спритність наших хлопців. Вони надихнули мене на те, щоб наступного року власним прикладом показати, що дніпровська поліція найкраща», - сказав Володимир Богоніс.

Під час фестивалю було проведено Спортивний Тест Активності Нації (СТАН) серед юнаків та дівчат шкіл міста Дніпропетровська з 6 по 11 класи. Організатори свята також підготували для дніпрян показові виступи від Дніпровської Федерації "Айкідо-Саторі", клубу Футбольного Фрістайлу "CUBE" та черлідінг клубу "Торнадо".

Переможці змагань отримають статуетки, кубки, медалі та дипломи від управління у справах молоді та спорту міської ради.

Привітав учасників змагань заступник міського голови Олександр Шикуленко.

«Сьогодні всі ми зібрались на свято краси, сміливості, спорту та здоров'я. Відтепер це свято стане традиційним для нашого міста, адже ми хочемо в рамках програми міського голови Бориса Філатова зробити Дніпро спортивною столицею України. Радий бачити молодь та поліцейських всієї країни. Вболіватиму за наших поліцейських, бажаю вам успіху, сили та перемоги», - сказав Олександр Шикуленко.

Голова Міжнародної організації «Street Workout» Деніс Мінін побажав всім учасникам не зупинятися на досягненому, адже Дніпро у спорті номер один.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...