App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА замовила техніки на 96 мільйонів у людей Єрмолаєва

22.05.2016 14:00
Дніпропетровська ОДА замовила техніки на 96 мільйонів у людей Єрмолаєва

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 16 травня за результатами тендеру замовила ТОВ «Альфатех» техніки на 95,98 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Придбали п’ять компакторів по 6,70 млн грн., п’ять бульдозерів по 4,54 млн грн., сім міні-навантажувачів по 3,04 млн грн. і шість – по 3,09 млн грн.

Марка і модель техніки не уточнюються.

Загальна сума на 6% перевищила очікувану вартість закупівлі.

У торгах також брали участь ТОВ «Виробничо-торгівельна компанія «Юждизельмаш» і

ТОВ «Техноплаза Україна».

Дніпропетровський «Альфатех» зареєстровано на вірґінську компанію «Альфатеховерсіз Лтд» та Олександра Романюка. Директором є Олексій Дулєпов, який володіє ТОВ «ДК Техно» разом із Олександром Корнійчуком.

Романюк також керує ТОВ «Торговий дім «Альфатех», заведеним на вірґінську «Альфатех Комерс ЛТД». Цей же офшор є засновником низки фірм (ТОВ «ТНП.Ком», ТОВ «ТГ Лунапак») разом із «Альтус Ассетс», яку пов’язують із мільйонером Вадимом Єрмолаєвим.

До 2008 року «Альфатехом» напряму володіло ТОВ ВКФ «Укрсельхозпром» Вадима Єрмолаєва. Саме після зміни власників фірма почала отримувати держпідряди.

Київський «ВТК «Юждизельмаш» Олени Пальцевої з Мелітополя почав вигравати торги у грудні 2014 року й відтоді виграв на 35,79 млн грн.

Засновником «Техноплаза Україна» є Ненсі Гейл Мартін зі США, однак раніше ними були росіяни Олег Сергєєв і Євгеній Кириллов. Керує фірмою Андрій Бурмістров.

Нагадаємо, у квітні департамент купив автовишок і сміттєвозів на 44,99 млн грн.

 
НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...