App Store Google Play

Військово-патріотична молодь Дніпра іде на «Прорив»

21.05.2016 16:00
Військово-патріотична молодь Дніпра іде на «Прорив»

У Дніпрі вперше провели військово-патріотичну спортивну гру «Прорив».

Гра проходила на території військово-патріотичного ліцею. Привітала учасників змагань заступник начальника відділу навчально- виховної роботи управління освіти та науки міської ради Олена Яковенко.

«Від імені міського голови Бориса Філатова вітаю всіх учасників військово-патріотичної гри. Бажаю вам успіхів та гарних результатів» , - сказала Олена Яковенко.

Вона додала, що військово-патріотична гра проходить за ініціативи ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Олена Яковенко наголосила, що такі заходи дуже важливо проводити для молодого покоління.

«Сьогодні ці хлопці та дівчата відчують себе воїнами, захисниками України. Подібні ігри розвивають відчуття патріотизму, а також пропагують здоровий спосіб життя»,- зазначила Олена Яковенко.

До військово-патріотичної гри долучилось 12 команд з 8 та 9 класів різних шкіл міста. Під час урочистостей вихованці військово-патріотичного ліцею показали учасникам змагань свої вміння- вони продемонстрували різні прийоми з рукопашного бою, розбивали цеглу руками та ногами.

У свою чергу, команди- учасники пройшлись строєм, представили свій девіз та заспівали пісню. Після цього команди рушили на стадіон, де проходили змагання. Хлопцям та дівчатам довелось проходити мінне поле, підтягуватись, знаходити снайперів, одягати противогази, долати різні перешкоди, прориватится через ворожий рубіж, а після цього евакуювати поранених з поля бою до медпункту та надавати їм першу медичну допомогу.

«Я дуже радий, що зміг взяти участь у цій грі, це дуже цікаво, оскільки я хочу стати військовим, як мій тато. Наша команда ретельно готувалась до цієї гри, ми набрали кращих спортсменів. Сподіваємось сьогодні перемогти», - сказав учень 8 класу Максим Сокіл.

Переможців та призерів гри «Прорив» нагородять дипломами та кубками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...