App Store Google Play

Підприємці Дніпропетровщини презентували іноземним інвесторам свої проекти

20.05.2016 12:30
Підприємці Дніпропетровщини презентували іноземним інвесторам свої проекти
Біодобавки та працевлаштування атошників. Підприємці області представили дипломатам з 17 країн світу власні проекти. Зустріч у форматі «business to business» пройшла у Дніпропетровську. На авторів цікавих ідей чекають іноземні інвестиції.

«Ми допомагаємо підприємцям Дніпропетровщини розвивати власну справу. Не заважаємо, не диктуємо власні умови. Лише створюємо сприятливий інвестиційний клімат та відкриваємо нові можливості. Як приклад, зустріч у форматі «business to business». Підприємці та інвестори спілкуються сам на сам. Будь-які запитання, зауваження, пропозиції та поради. Для тих, хто хоче працювати, це реальний шанс вийти на новий рівень», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Дипломати з Австралії, Іспанії, Канади, Аргентини, Угорщини, Бельгії, Словаччини та інших країн світу прибули до Дніпропетровська. Усі вони – члени Міжнародного Трейд-клубу. З авторами проектів для інвестування спілкувалися особисто. Цікаві ідеї вони передадуть бізнесменам своїх країн.

«Знайомимось з бізнесменами, обговорюємо їх проекти, визначаємо плани на майбутнє. Ми зацікавлені у розвитку економіки наших країн», – зазначила співробітник комерційного відділу Посольства Канади в Україні Ліліана Жиліна.

Бажаючих заручитися міжнародною підтримкою в області чимало. Підприємці вишикувались у черги.

«Хочу знайти європейських партнерів. Роблю акцент на Польщі, Австрії, Германії. Це найближчі до нас країни. Пропоную свою продукцію: біодобавки, косметику, спортивне харчування», – поділився комерційний директор однієї з компаній Максим Аненков.

Представниця однієї консалтингової компанії області Олена Михайлова розповіла про свій проект.

«Прийшла до міжнародних інвесторів з новою ідеєю. Це підтримка атошників. Зокрема, їх працевлаштування та допомога у веденні власного бізнесу. Є бачення, як це зробити правильно. Розраховую на підтримку Литви, Польщі», – зазначила вона.

Поділитися власним досвідом поспішає й менеджер винно-коньячного заводу Жанна Джихвашвілі.

«У 2014-му через події у країні ми перенесли власний бізнес з Криму до Дніпропетровської області. Працюємо тут в одному з селищ. Сьогодні спілкуюсь з дипломатами щодо експорту власного товару. Хочеться опанувати новий ринок», – сказала жінка.

Загалом власні проекти іноземним дипломатам представили близько сотні бізнесменів Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...