App Store Google Play

Денисенко вражений: його нарешті згадали російські окупанти у "розстрільних списках"

20.05.2016 19:15
Денисенко вражений: його нарешті згадали російські окупанти у "розстрільних списках"

На російському ресурсі "Трибунал ДНР" з'явилася інформація про народного депутата України Андрія Денисенка. Сам політик неабияк вражений, адже очікував, що вже давно є запеклим ворогом усіх сепаратистів та їх "посіпак".

"Нарешті потрапив до числа пособників карателів на рашистському сайті Трибунал - за внесення законопроекту про амністію учасникам АТО, які не скоїли тяжких злочинів", - написав сьогодні народний депутат у Фейсбуці.

Щоправда, він скоріше не задоволений, а розчарований, адже попередню його діяльність на ниві "української хунти" сепаратисти не зауважили.

"Цікаво, що ані моя участь у керівництві ПС, ані у створенні батальйону Дніпро, ані власне у "каральних" операціях на сході не призвели до такого почесного визнання моїх заслуг перед Україною", - обурюється Денисенко.

Хоча останній висновок щодо результатів та напрямків своєї діяльності Андрій Денисенко робить все ж у оптимістичному ключі.

"Це взайве підтверджує важливість і актуальність ідеї амністії українських вояків, яку я ближчими днями розширю, додавши до числа осіб, які підлягають амністії, ще й волонтерів, чимало яких сидять по буцегарнях через пустякові і надумані підозри і обвинувачення на зразок незаконного поводження зі зброєю", - пише народний депутат в соціальній мережі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...