App Store Google Play

Денисенко вражений: його нарешті згадали російські окупанти у "розстрільних списках"

20.05.2016 19:15
Денисенко вражений: його нарешті згадали російські окупанти у "розстрільних списках"

На російському ресурсі "Трибунал ДНР" з'явилася інформація про народного депутата України Андрія Денисенка. Сам політик неабияк вражений, адже очікував, що вже давно є запеклим ворогом усіх сепаратистів та їх "посіпак".

"Нарешті потрапив до числа пособників карателів на рашистському сайті Трибунал - за внесення законопроекту про амністію учасникам АТО, які не скоїли тяжких злочинів", - написав сьогодні народний депутат у Фейсбуці.

Щоправда, він скоріше не задоволений, а розчарований, адже попередню його діяльність на ниві "української хунти" сепаратисти не зауважили.

"Цікаво, що ані моя участь у керівництві ПС, ані у створенні батальйону Дніпро, ані власне у "каральних" операціях на сході не призвели до такого почесного визнання моїх заслуг перед Україною", - обурюється Денисенко.

Хоча останній висновок щодо результатів та напрямків своєї діяльності Андрій Денисенко робить все ж у оптимістичному ключі.

"Це взайве підтверджує важливість і актуальність ідеї амністії українських вояків, яку я ближчими днями розширю, додавши до числа осіб, які підлягають амністії, ще й волонтерів, чимало яких сидять по буцегарнях через пустякові і надумані підозри і обвинувачення на зразок незаконного поводження зі зброєю", - пише народний депутат в соціальній мережі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...