App Store Google Play

Сергій Притула підтримав Романа Зозулю

19.05.2016 11:50
 Сергій Притула підтримав Романа Зозулю

Відомий телеведучий і шоумен Сергій Притула висловився на захист Романа Зозулі. Про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбук.

"Я про Зозулю… Знаю Романа відносно недавно. Десь ото як АТО розпочалось. Роман один з небагатьох, з такої багаточисельної та, що гріха таїти, грошовитої футбольної братії, хто занурився у процес допомоги бійцям на передовій. І не просто занурився, а, чорт забирай, пахав, як кінь!

Коли «вар'яти» виступають у Дніпропетровську, то своїх 20% з гонорару ми традиційно віддаємо у його фонд. Бо довіряємо. Приємно, що тільки допомогою бійцям АТО його хороші справи не обмежуються. Допомогти регбістам – Зозуля, відкрити з Ротанем футбольну академію для дітей – Зозуля!

Все те, про що я зараз пишу – це не перелік пом’якшувальних обставин перед лицем дисциплінарного комітету ФФУ. Це просто, щоб змалювати картинку того, якою людиною є Рома.

Адекват. Патріот. Футболіст.

Що з ним трапилось в кінці матчу із «Зорею» - чорт його знає! Знесло «башню» чоловіку. На всі 100%-ів був неправий. Проте вистачило і мізків і сорому, щоб після вчиненого зайти до арбітрів і особисто вибачитись. Так само, як потім публічно в соцмережах перед усіма вболівальниками.
Чи потрібно покарати Романа Зозулю за те, що він вчинив під час матчу? Так! Однозначно!

Чи потрібно робити з Романа «цапа відбувайла»?! Ні! Однозначно!

Якщо одним дають покарання у вигляді триматчової дискваліфікацї, а іншого відлучають від футболу на пів-року, то, перепрошую, тут навіть не подвійними стандартами попахує, а чимось іншим!

Коротше кажучи. Висловлююсь як пересічний вболівальник: карайте, але майте міру!

Роман був неправий. Він це визнав. На відміну від багатьох. І якщо потрібен «показовий процес», то явно не з того розпочали. Сподіваюсь під час розгляду апеляції ви про це згадаєте", - йдеться у повідомленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...