App Store Google Play

Нова молочна лабораторія на Дніпропетровщині обслуговуватиме пів-України

19.05.2016 12:30
Нова молочна лабораторія на Дніпропетровщині обслуговуватиме пів-України

Унікальний лабораторний комплекс відкрили на Дніпропетровщині. Він забезпечить швидке та точне визначення якості молока. Така лабораторія – друга в країні. Надсучасне обладнання працює автоматично і дозволяє проводити 200 аналізів за годину. Проект реалізували за підтримки канадського уряду.

«Дніпропетровщина співпрацює з багатьма країнами світу. Канада – одна з них. Іноземні інвестиції та фінансова допомога дозволяють реалізовувати проекти у різних галузях. Серед них – і сільське господарство. Сьогодні в області з’явилася унікальна молочна лабораторія. Вона дозволить надавати послуги не тільки місцевим фермерам, а й підприємцям з інших регіонів», - зазначив очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Лабораторний комплекс – автоматизований. Його обслуговує один спеціаліст. Перевірка молока триває не більше 10 секунд. Отримані результати одразу передаються на комп’ютер та зберігаються в одному файлі. Так формується база даних перевірок.

Під час проведення аналізу молока спеціаліст не знає, яке саме підприємство надало зразки. Замість назв та адрес на тарі – спеціальні штрих-коди. Це забезпечує об’єктивність та неупередженість досліджень.

«Користуватися послугами лабораторії зможуть будь-які підприємства молочної галузі. Проведення незалежних досліджень на сучасному обладнанні дозволить отримувати повну інформацію щодо якості молока: вміст жиру, лактози, білка, сечовини тощо. Додатково в лабораторії працюватимуть консультанти. Вони зможуть порадити, як покращити показники. Це допоможе виробникам підвищити якість молочної продукції», - розповів менеджер проекту Максим Максимов.

Дніпропетровська лабораторія аналізу якості молока – друга в Україні. Перший такий комплекс відкрили 2 місяці тому у Львові. Планують, що обидві лабораторії зможуть обслуговувати підприємства та ферми з усієї України.

«Відкриття молочної лабораторії – тільки один з результатів співпраці Дніпропетровщини з канадським урядом. В регіоні вже створили 3 молочні кооперативи та демонстраційну ферму з залученням канадських коштів. Отримані з Канади гроші також вкладають у реконструкцію діючих господарств, навчання підприємців», - додав перший заступник очільника облдержадміністрації Олег Кужман.

Дніпропетровщина входить до п’ятірки областей-лідерів з розвитку агропромислового комплексу в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...