App Store Google Play

Справа щодо сфальшованого диплому Гройсмана буде розглядатись у суді

18.05.2016 08:00
Справа щодо сфальшованого диплому Гройсмана буде розглядатись у суді

Віталій Купрій подав позов до Окружного адміністративного суду міста Києва про визнання протиправними дії Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич щодо ненадання відповіді та затребуваної інформації на його депутатське звернення. Про це Дніпроград повідомляє з посиланням на сторінку в Фейсбук народго депутата.

Нагадаємо, що перед голосуванням за кандидата на посаду Прем'єр-міністра Гройсмана депутатам була роздана копія його особової картки. В ній було зазначено, що впродовж 2002-2003 років Володимир Гройсман отримав свою першу повну вищу освіту в Міжрегіональній Академії управління персоналом за фахом "правознавство". Проте відповідно до освітньо-професійної програми підготовки (ч. 2 ст. 13 Закону про освіту) на здобуття такої освіти він мав провчитись мінімум 5 років. Отримання диплому про вищу освіту за неповні 2 роки вказує на його фіктивність.

Народний депутат направив депутатське звернення для підвердження остовірності інформації про освіту Володимира Гройсмана, на що отримав відмову.

"Мені було відмовлено в наданні цієї інформації та повідомлено, що інформація про освіту Прем’єр-міністра України є конфіденційною, а тому Міністерство не має правових підстав для надання такої інформації", - повідомляє Купрій.

Народний депутат не відступає та вимагає у Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич завірену копію витягу з реєстру документів про вищу освіту Прем'єр-міністра України.

"Вважаю цю відмову неправомірною, адже ця інформація не може бути визнана конфіденційною, оскільки стосується здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави. Також право на отримання такої інформації належить мені, як народному депутату України та стосується моєї депутатської діяльності", - зазначив Купрій.

Раніше повідомлялось, що Володимир Гройсман був незаконно призначений на посаду Прем'єр-міністра.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...