App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА другий місяць поспіль визначає лідерів і порушників серед перевізників

17.05.2016 08:30
Дніпропетровська ОДА другий місяць поспіль визначає лідерів і порушників серед перевізників
Від пильного «ока» GPS-датчика не сховатися. Це знають водії приміських та міжміських маршрутів. Їх другий місяць поспіль за допомогою супутникової навігації контролює відділ транспорту Дніпропетровської ОДА.
 
Протягом тижня у номінації «Найшвидший водій» «золото» взяло ТОВ «Автотранссервіс». Шофер маршрутки №АЕ 8297 ВС перевищив швидкість на трасі між Дніпропетровськом та Зеленодольськом. А ось водій автівки №АЕ 0574 АВ Новомосковського АТП не дотримувався маршруту, прописаного в паспорті. У нього – першість у номінації «Відхилення від графіку руху».

«Уже другий місяць Дніпропетровська ОДА проводить конкурс серед перевізників. Перевіряємо водіїв приміських та міжміських маршрутів. Визначаємо тих, хто їздить за правилами, і тих, хто порушує норми. За транспортниками спостерігає супутникова система навігації, якою обладнані машини. Конкурс триває. З тими, хто нехтує правилами перевезення, будемо розривати договори. Безвідповідальним перевізникам не місце на дорогах області», – підкреслив очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Протягом тижня у номінації «Найшвидший водій» абсолютна першість – у ТОВ «Автотранссервіс». Водій машини №АЕ 8297 ВС мчав чимдуж на маршруті Дніпропетровськ-Зеленодольськ. На відрізку між Радушним та Нивою Трудовою маршрутка з пасажирами розігналася до 137 км на годину.
Замикає антирейтинг Новомосковське АТП. У нього – перше місце в номінації «Відхилення від графіку руху». Водій авто №АЕ 0574 АВ, крім основного маршруту, неодноразово заїжджав і до інших сіл.

Зразкових маршрутників більше, ніж порушників. У номінації «Керування транспортом без перевищення швидкості» лідерами визнані ТОВ «СІС», АТП-11215, АТП-11228, ПП «Одіум-Престиж», ТОВ «Автодрайв», ТОВ «Дінат», ФОП «Пушкарний», ПП «Скабелко», ФОП «Агаєв», ТОВ «Інтерспецмаркет» та інші.

Ці ж перевізники потрапили до другої зразкової номінації – «Рух транспорту строго за маршрутом».

Усі дані про роботу пасажирського транспорту поступають ще й на громадську платформу Easyway. На сайті http://www.eway.in.ua/ua пасажири можуть дізнатися, коли під’їде необхідний автобус, скільки машин працює на лінії та чи довго чекати наступної маршрутки.

У Дніпропетровській області понад 200 приміських та 240 міжміських маршрутів. На них виїздить більше 800 машин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...