App Store Google Play

У Дніпропетровську запустили «флешмоб привітів» країнам Європи

16.05.2016 14:15
У Дніпропетровську запустили «флешмоб привітів» країнам Європи

У Дніпропетровську відбувся «запуск» міжнародного флешмобу «Міст дружби», приуроченого до Дня Європи. Про це Дніпроград повідомляє з посиланням на Радіо Свободу.

На площі перед Аерокосмічним центром зібрались близько 200 учасників хореографічних колективів із 10 регіонів України, щоб разом розгорнути великий національний прапор і передати привіт країнам Європи і світу.

За словами організаторів, цим заходом українці передали своєрідну «естафету» іншим країнам, які мають влаштувати схожі флешмоби з розгортанням державних прапорів. Очікується, що першою до ініціативи приєднається Болгарія, з якою в українських творчих колективів давні дружні зв’язки.

Діти, вбрані у вишиванки та костюми казкових персонажів, під пісню Гайтани «Сонце нас єднає» виконали елементи рухів українських народних танців, які символізують гостинність, побажання миру й добра.

«Україна сьогодні прагне стати частиною Європи. Місія нашого заходу – культурний обмін між Україною та країнами Європи. Учасники флешмобу передали творчий привіт країнам світу. Після цього ми попросили творчих людей у різних країнах передати відповідь нам», – розповіла організаторка акції Ніка Рудакова.

«Нещодавно було модно передавати привіт, обливаючись холодною водою. Ми вважаємо, наша ідея ще краща, і сподіваємось, що ініціативу підтримають творчі люди в інших країнах», – додала хореограф-постановник Ольга Винник.

За дійством стежили десятки людей. Зйомка флешмобу велась із повітря за допомогою безпілотника.

У Європейському союзі День Європи є знаменним днем, що символізує створення цього міжнародного об’єднання. Його відзначають 9 травня.

В Україні через те, що 9 травня досі залишається Днем перемоги радянського зразка (який у Європі вшановують 8 травня), День Європи переносять на інші дати, пристосовуючи його до вихідних.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...