App Store Google Play

Філатов обгрунтував можливість проведення Євробачення в Дніпрі і відписав все Гройсману

16.05.2016 18:45
Філатов обгрунтував можливість проведення Євробачення в Дніпрі і відписав все Гройсману

Дніпропетровський міський голова підписав листа до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з пропозицією провести «Євробачення» у Дніпропетровську. Мер усіх дніпрян упевнений - проведення пісенного конкурсу саме в місті на Дніпрі стане відчутним досягненням у розвитку українських регіонів. Борис Філатов підкреслив – перш за все він зацікавлений у залученні до Дніпропетровська фінансових ресурсів і в розвитку його інфраструктури.

«Це було б дуже знакова для нашого міста подія. Крім практичного результату, важливий і політичний. Дніпропетровськ - місто, яке одним з перших протистояло російській агресії. Яке показало, що воно серце України. Це батьківщина добровольчого руху. Місто, в якому дуже сильно розвинений волонтерський рух. Ми показали, що гідні цього права», - сказав міський голова.

Проведення пісенного конкурсу саме у Дніпропетровську, на думку Бориса Філатова, також допомогло б вкотре продемонструвати, що це – європейське місто. Крім того, каже міський голова, це також сприяло б визначенню з проєвропейським вибором України серед деяких містян.

Конкуренцію, яка вже розпочалася серед інших міст України, він назвав нормальним і правильним явищем.

«Те, що йде конкуренція між територіальними громадами - це нормально і правильно. Одесити, львів'яни, кияни і харків'яни приєднаються і будуть конкурувати за все це. Тому що будь-який нормальний мер і городянин розуміють, що якщо такого рівня конкурс пройде у відповідному обласному центрі, то це величезне капіталовкладення в інфраструктуру і реклама місту на довгі роки. Це якісно інший рівень розвитку міста», - упевнений Борис Філатов.

Очільник міста на Дніпрі упевнений – мегаполіс готовий прийняти в себе всесвітньо відомий пісенний конкурс. Одна з умов цього – стабільність політичної конструкції, яка дозволить різним гілкам влади без так званого перетягування канату, об’єднати зусилля у підготовці до музичної події.

«Морально ми готові. У Дніпропетровську, в першу чергу, спостерігається стабільність політичної конструкції. І в міській, і в обласній раді в коаліцію входять різні політичні сили, у яких є різне бачення. Але якщо потрібно працювати на благо територіальної громади, у нас завжди є єдине рішення. Прекрасні робочі відносини з обласною державною адміністрацією. У цьому випадку нам не треба буде «перетягувати канат» між різними гілками влади», - підкреслив Борис Філатов.

Він також наголосив, що як міський голова мільйонного міста, прекрасно розуміє, всі питання з інфраструктурою, з транспортною складовою чи кількістю відповідних місць у готелях. Та Борис Філатов упевнений – усі ці проблеми можна вирішити протягом року.

«Зараз разом з обласною державною адміністрацією ми вже розглядаємо варіанти. Крім цього листа на ім'я Прем'єр-міністра, ми готуємо відповідні доповідні і службові записки, в яких будемо прораховувати всі ймовірні варіанти», - додав Борис Філатов.

Міський голова перелічив можливі майданчики для проведення пісенного конкурсу. Він також розповів, що найближчим часом планується реконструкція злітно-посадкової смуги міського літовища. Борис Філатов, який сьогодні підписав листа до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із проханням провести «Євробачення» саме в місті на Дніпрі, підкреслив – за наявності політичної волі та достатнього фінансування усі питання підготовки та проведення можна вирішити. Очільник Дніпропетровська додав також, що активно розраховує на підтримку світової спільноти.

«Є можливість добудувати арену «Євробаскет», є можливість зробити якісну реконструкцію «Метеора». Це державна власність. І, якщо Кабінет Міністрів виділить відповідне фінансування, все можна буде зробити нормально. У Дніпропетровську є прекрасний стадіон», - повідомив Борис Філатов.

За словами міського голови, у Дніпропетровську достатня кількість готелів, велика кількість місць для проживання як у місті, так і за його межами.

«Є можливість, наприклад, в Дніпропетровську на набережній поставити великі круїзні пароплави, які можна використовувати, в тому числі, як готельні комплекс», - пропонує Борис Філатов.

Міський голова зазначив, що розраховує, зокрема, і на підтримку світової спільноти.

«Ми приймаємо будь-яку допомогу. Посли і іноземні дипломати приходять до мене через день. Кожному я говорю: «Ми відкриті. Несіть гроші, будемо їх освоювати на благо територіальної громади Дніпропетровська». У залученні інвестицій ми зацікавлені. Найголовніше - і Євросоюз, і відповідні західні інституції, і Світовий Банк зацікавлені вкладати гроші саме в Дніпропетровськ. Ми повинні вибивати ґрунт з-під російської пропаганди. Дніпропетровськ - це українське місто. І ми повинні тут налагоджувати життя людей і робити його максимально комфортним», - наголосив Борис Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...