App Store Google Play

Дніпропетровські «опозиціонери» погрожують паркувальникам «убивцями Філатова»

16.05.2016 12:45
Дніпропетровські «опозиціонери» погрожують паркувальникам «убивцями Філатова»

Прикметні листівки без підпису поширюються в Дніпропетровську останні кілька днів. Власникам нічних стоянок і самопроголошених паркувальних майданчиків, яких у місті понад 400 надсилають листи з погрозами.

Про це повідомив Дніпропетровський міський голова на своїй сторінці в мережі «Фейсбук».

«Наші міські парковки і нічні стоянки поділені між більш 400 фірмами, в більшості - одноденками. У них мають місце «інтереси» всіх: депутатів і криміналу, корумпованих правоохоронців і чиновників. Після того, як я прийняв рішення повернути парковки місту, почалася справжня вакханалія: суди, дзвінки, пікети. Тепер роздають листівки. Почитайте», - пише Філатов.

Як йдеться в листівках, після законних дій щодо підпорядкування стихійних парковок і нічних стоянок комунальному підприємству, до їх «власників» прийдуть «рейдери» і «вбивці», аби збирати гроші на прокорм «тушок» із депутатської більшості Дніпропетровської міської ради.

«Можете обзивати мене будь-якими словами! Все одно я вас повикидаю вас з власності міста. І перелічу по іменах!» - звертається міський голова до авторів листів, заявляючи, що й далі вестиме діяльність, спрямовану на детінізацію відносин у всіх без винятку комунальних сферах.

Нагадаємо, що це не перші листівки подібного змісту, які поширюються Дніпропетровськом останні півроку. Взимку, після того як частина депутатів визнала безперспективність знаходження у фракції «Опозиційного блоку», яка блокувала прийняття бюджету, кадрові призначення і відверто зізнавалася, що «чим гірше в місті, тим нам краще», Дніпропетровськ заповнили плакати схожої риторики. В них зазначалося, що Філатов «купив» прихильність колишніх прибічників Януковича, яких називали «тушками» і «зрадниками». Називалися також значні суми, які нібито отримали міські депутати від «рейдерів Філатова».

Ідентичність текстів та наголосів, численні орфографічні й фактологічні помилки (наприклад, у прізвищі чоловіка Світлани Єпіфанцевої) дозволяють обґрунтовано вважати, що листи з погрозами, як і попередні листівки, походять з партійного штабу «Опозиційного блоку».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...