App Store Google Play

Шість посад віце-прем’єрів з’їдають гроші Міністерства у справах ветеранів АТО, - Наливайченко

15.05.2016 17:00
Шість посад віце-прем’єрів з’їдають гроші Міністерства у справах ветеранів АТО, - Наливайченко

Для належного забезпечення потреб оборонців має бути створено окреме міністерство, що опікуватиметься вирішенням проблем ветеранів АТО. Про це заявив у Дніпропетровську Валентин Наливайченко. За його словами має бути створений єдиний реєстр воїнів АТО і потрібно ухвалити окремий Закон про права захисників Вітчизни та членів їхніх родин.

«Ми нікого не  виокремлюємо, ми допомагаємо усім патріотам. Йдеться і про регулярну армію,  і про добровольців. А також про інвалідів, сиріт, усіх, хто потребує опіки», - заявив лідер громадсько-політичного руху «Справедливість».

За його словами «Справедливість» показує приклад, як повинна діяти держава по відношенню до своїх оборонців: «Наша політична вимога: не шість посад віце- прем’єрів , а 6 ветеранів АТО, які створять нове міністерство, яке б опікувалося їхніми проблемами».

За словами Надзвичайного і Повноважного Посла Маркіяна Лубківського Програма гідності спирається на успішний міжнародний досвід.

«В нормальних країнах ветеранам створюють умови життя і праці. Вони розуміють, що навіть без ноги – це молоді, активні хлопці , це суспільно корисні люди, які забезпечені роботою та гідною пенсією. Так у Хорватії і ми хочемо розповсюдити цей досвід тут», - підкреслив Лубківський.

Екс-командир штурмової групи батальйону «Донбас», керівник проекту «Армія гідності» Тарас Костанчук підкреслив, що по всій країні для воїнів АТО та членів їхніх родин уже працює близько сотні безкоштовних юридичних консультацій. У зону АТО передали житлові модулі, аби забезпечити солдатам на передовій гідні умови проживання.

«Модулі приїжджаєш передаєш, бійці кажуть, це фантастика. Але на справді фантастика це те, в яких нелюдських умовах, просто в землі живуть наші воїни», - заявив Костанчук. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...