App Store Google Play

ДФІ звітує про збільшення обсягів відшкодування втрат в порівнянні з минулим роком

15.05.2016 10:00
ДФІ звітує про збільшення обсягів відшкодування втрат в порівнянні з минулим роком

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області впродовж січня- квітня цього року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 17 млн грн. Відшкодовано і поновлено нецільових та незаконних витрат, недостач ресурсів на суму понад 11 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 48 управлінських рішень.

Інспекцією пред’явлено 4 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 16 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 5 досудових розслідувань і вручено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано 40 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках.

За порушення фінансової дисципліни 78 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 46 – до дисциплінарної та матеріальної, 2 осіб звільнено з посад.

Нагадаємо, за аналогічний період минулого року було відшкодовано близько 10 млн. грн.. Кількість притягнутих до відповідальності та звільнених осіб - на рівні минулорічних показників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...