App Store Google Play

ДФІ звітує про збільшення обсягів відшкодування втрат в порівнянні з минулим роком

15.05.2016 10:00
ДФІ звітує про збільшення обсягів відшкодування втрат в порівнянні з минулим роком

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області впродовж січня- квітня цього року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 17 млн грн. Відшкодовано і поновлено нецільових та незаконних витрат, недостач ресурсів на суму понад 11 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 48 управлінських рішень.

Інспекцією пред’явлено 4 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 16 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 5 досудових розслідувань і вручено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано 40 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках.

За порушення фінансової дисципліни 78 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 46 – до дисциплінарної та матеріальної, 2 осіб звільнено з посад.

Нагадаємо, за аналогічний період минулого року було відшкодовано близько 10 млн. грн.. Кількість притягнутих до відповідальності та звільнених осіб - на рівні минулорічних показників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...