App Store Google Play

ДФІ звітує про збільшення обсягів відшкодування втрат в порівнянні з минулим роком

15.05.2016 10:00
ДФІ звітує про збільшення обсягів відшкодування втрат в порівнянні з минулим роком

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області впродовж січня- квітня цього року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 17 млн грн. Відшкодовано і поновлено нецільових та незаконних витрат, недостач ресурсів на суму понад 11 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 48 управлінських рішень.

Інспекцією пред’явлено 4 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 16 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 5 досудових розслідувань і вручено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано 40 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках.

За порушення фінансової дисципліни 78 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 46 – до дисциплінарної та матеріальної, 2 осіб звільнено з посад.

Нагадаємо, за аналогічний період минулого року було відшкодовано близько 10 млн. грн.. Кількість притягнутих до відповідальності та звільнених осіб - на рівні минулорічних показників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...