App Store Google Play

У Дніпропетровську має бути зоопарк європейського рівня, - Євген Хорошилов

14.05.2016 19:00
У Дніпропетровську має бути зоопарк європейського рівня, - Євген Хорошилов

Наприкінці квітня очільник міста на Дніпрі підписав рішення, одним із пунктів якого є припинення роботи зоозони у парку ім. Шевченка. З 1 вересня її остаточно приберуть звідти. Поки ж спільно з громадськими активістами міська влада вирішує долю тварин, що нині мешкають у звіринці. Куди поїдуть мешканці зоозони і які плани муніципалітету у реконструкції міських парків – про це начальник управління культури та мистецтв міськради Євген Хорошилов розповів під час прес-конференції.

Зоозона в парку Шевченко знаходиться більше 30 років. Колись туди приїхав пересувний звіринець і так там і залишився. Але необхідних умов для тварин так і не створили. На початку року міська влада почала працювати у цьому напрямку. Разом із зоозахисниками намагалися вирішити це питання. Та на заваді стала бюрократична машина. Відсутність акту землевласності унеможливила проведення комплексної реконструкції. Бо ж на території парку відпочинку немає навіть каналізації.

Євген Хорошиловкаже, що нині дніпропетровські парки треба приводити до ладу, аби вони відповідали європейським стандартам. Ідею створення сучасного зоопарку він не відкидає. Утім наголошує – Шевченківської зоозони у нинішньому вигляді це не стосується.

«Стратегічна мета – проведення комплексної реконструкції в центральних паркових зонах. Їх потрібно привести до європейських стандартів. Питання про створення європейського зоопарку в Дніпропетровську не зникло. Але це історія вже не зоозони в парку Шевченка», - зазначив Хорошилов.

За його словами, наразі про продаж тварин мова не йде. Звірів передаватимуть безкоштовно, в хороші руки. Звісно, за умовинадання їм комплексного догляду. Наразі тваринам надається необхідна ветеринарна допомога. Питання перевезення мешканців зоозони будуть вирішуватися індивідуально.

Євген Хорошилов повідомив також, що для узгодження питань передачі тварин необхідно звернутися до керівництва парку ім. Шевченка або ж до управління культури міськради.

Утім, уже є інформація, що зараз бажаючих забрати тварин більше, ніж їх самих. Про всіх потенційних власників Хорошилов обіцяє розповісти в найближчому майбутньому. Відомо також, що при передачі звірів не будуть віддавати переваги приватним особам.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...