App Store Google Play

Порошенко підтвердив незаконність призначення Гройсмана

14.05.2016 17:00
Порошенко підтвердив незаконність призначення Гройсмана

Віталій Купрій доводить незаконність призначення Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра. Про це він повідомляє на стоїй сторінці в Фейсбук.

Народний депутат отримав відповідь на своє депутатське звернення від керівника Апарату Адміністрації Президента Олексія Дніпрова щодо документального підтвердження призначення Володимира Гройсмана на посаду Прем’єр-міністра України.

"У відповіді пана Дніпрова зазначається, що таким уповноваженим коаліції був Юрій Луценко. На моє прохання Президенту надати документи, які підтверджують його призначення, Апарат не надав у зв'язку з їх відсутністю", - йдеться у повідомленні.

Купрій зазначив, що для уповноваження Луценка мали бути проведені збори коаліції, якої не існувало. Угода про її формування мала бути підписана кожним народним депутатом, який до неї входить. Її повинні схвалити відповідними рішеннями фракцій-учасників, що підтверджується протоколами їх засідань, чого не було зроблено.

Зазначимо, що Президент України призначив Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра 14 квітня 2016 року.  Проте того ж дня депутати проголосували за проект Постанови про Кабінет Міністрів України № 4423, який був внесений народними депутатами Юрієм Луценком і Максимом Бурбаком. 

"Чому призначаючи Гройсмана на посаду Прем’єра фактично голосували не за пропозицію Президента, а за Постанову народних депутатів Луценка та Бурбака?", - задається питанням нардеп.

Віталій Купрій має намір оскаржувати незаконну бездіяльність Андрія Парубія в суді, так як відповіді на своє друге звернення він так і не отримав.

"Мені вже вдалося довести в судовому порядку протиправність дій колишнього Голови ВР Гройсмана, настала черга й нового. Громадськість має знати правдиву інформацію про процедуру призначення Прем’єр-міністра своєї країни!", - наголошує Купрій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...