App Store Google Play

Наливайченко: одна платіжка Кононенка - це 20 сучасних модулів для воїнів на передовій

14.05.2016 10:00
Наливайченко: одна платіжка Кононенка - це 20 сучасних модулів для воїнів на передовій

Валентин Наливайченко подарував бійцям на передовій санітарний модуль і презентував у Дніпропетровську Програму гідності.

«Одна платіжка, одного депутата Кононенка це двадцять таких модулів, як ми поставили учора в Піски. Все разом-це річний бюджет нашої держави. Міжнародні донори фінансувати «офшорників» в Україні не збираються»,- заявив на прес-конференції у Дніпропетровську лідер громадсько-політичного руху «Справедливість».

Програма гідності складається з 10 ключових пунктів:

  1. Забезпечення гідних умов служби Забезпечити бійцям на передовій гідних умов перебування на службі.
  2. Закон про права захисників Ухвалення Закону про права захисників України та членів їхніх родин. Проект якого розроблено нашим рухом.
  3. Створення єдиного реєстру воїнів АТО, які захищають або захищали Україну.
  4. Отримання ветеранами АТО гідної компенсації.
  5. Створення Міністерства у справах ветеранів АТО. Створення центрального органу державної влади, який всебічно опікуватиметься вирішенням проблем ветеранів АТО (на кшталт Ministarstva branitelja у Хорватії).
  6. Можливість отримати освіту родинам Заснування стипендій для навчання дітей, чиї батьки загинули, або втратили працездатність в результаті боротьби з терористами і сепаратистами на сході України.
  7. Гарантія роботи Заснування програми забезпечення робочими місцями і професійної перепідготовки воїнів АТО. Гарантія роботи в державних установах.
  8. Програма реабілітації Розробка та втілення Національної програми психологічно-соціальної та медичної допомоги воїнам АТО, їхньої реінтеграції в українське суспільство, створення Національного та Регіональних центрів психологічно-соціальної допомоги, Національного центру психологічної травми.
  9. Пошук пропалих безвісти Розробка та втілення Національної програми пошуку пропалих безвісти.
  10. Унеможливлення уникнення люстрації через статус УБД. Внесення поправок в діюче законодавство з метою унеможливлення уникнення люстрації особами, які отримали статус Учасника бойових дій. Чиновники не зможуть уникати люстрації через статус УБД.

Знайти гроші на реалізацію Плану Гідності можливо, впевнений Валентин Наливайченко.

«Джерело фінансування знаходиться в офшорах як і далі використовуються українською владою. Досі не закрили не один старий офшор, натомість відкрили нові», заявив екс голова СБУ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...