App Store Google Play

Дорожня розмітка в Дніпродзержинську коштує в 5 разів дорожче, ніж у Києві

14.05.2016 11:00
Дорожня розмітка в Дніпродзержинську коштує в 5 разів дорожче, ніж у Києві

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпродзержинської міської ради за результатами конкурсних торгів уклав договір із ТОВ «Проремсервіс-Груп» щодо нанесення дорожньої розмітки за ціною 3083 гривень за квадратний метр. Загальна вартість договору складає 1 мільйон гривень.

Проте, як зазаначає народний депутат Віталій Купрій, ТОВ «Колор С.І.М.» разом із іншими фірмами також подало документи щодо участі в конкурсних торгах і запропонувало виконати роботи за ціною 578 грн. за квадратний метр. Однак, їх не допустили до конкурсних торгів, посилаючись на те, що пакет наданих документів був наданий не в повному обсязі. В цей самий час у місті Києві це ж саме підприємство виграє тендери з такою ж документацією та за такою ж ціною!

"Я впевнений, що дана корупційна оборудка, яку розкопали журналісти Інтернет-видання 5692.com.ua, як і десятки інших, була організована за участю Дніпродзержинського міського голови Андрія Білоусова!", - пише народний депутат в соціальній мережі.

На думку Купрія, директор Департаменту, зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам очолюваної ним установи та з метою одержання неправомірної вигоди від учасника конкурсних торгів порушив законодавство про здійснення державних закупівель та протиправно усунув фірми від участі у конкурсних торгах. Внаслідок таких дій переможцем конкурсних торгів було обрану фірму, яка запропонувала менш вигідну ціну, а також цими діями було завдано матеріальної шкоди територіальній громаді у розмірі більше 800 тисяч гривень.

"Вказані дії мають ознаки вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, оскільки вони спричинили тяжкі наслідки. Й тягнуть за собою покарання у вигляді 6 років позбавлення волі!", - впевнений нардеп.

Віталій Купрій направив заяву про кримінальний злочин прокурору Дніпропетровської області Віктору Матвійчуку з вимогою внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а також провести належне розслідування та за його результатами притягнути мера Дніпродзержинська з його підлеглими до кримінальної відповідальності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...