App Store Google Play

Дорожня розмітка в Дніпродзержинську коштує в 5 разів дорожче, ніж у Києві

14.05.2016 11:00
Дорожня розмітка в Дніпродзержинську коштує в 5 разів дорожче, ніж у Києві

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпродзержинської міської ради за результатами конкурсних торгів уклав договір із ТОВ «Проремсервіс-Груп» щодо нанесення дорожньої розмітки за ціною 3083 гривень за квадратний метр. Загальна вартість договору складає 1 мільйон гривень.

Проте, як зазаначає народний депутат Віталій Купрій, ТОВ «Колор С.І.М.» разом із іншими фірмами також подало документи щодо участі в конкурсних торгах і запропонувало виконати роботи за ціною 578 грн. за квадратний метр. Однак, їх не допустили до конкурсних торгів, посилаючись на те, що пакет наданих документів був наданий не в повному обсязі. В цей самий час у місті Києві це ж саме підприємство виграє тендери з такою ж документацією та за такою ж ціною!

"Я впевнений, що дана корупційна оборудка, яку розкопали журналісти Інтернет-видання 5692.com.ua, як і десятки інших, була організована за участю Дніпродзержинського міського голови Андрія Білоусова!", - пише народний депутат в соціальній мережі.

На думку Купрія, директор Департаменту, зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам очолюваної ним установи та з метою одержання неправомірної вигоди від учасника конкурсних торгів порушив законодавство про здійснення державних закупівель та протиправно усунув фірми від участі у конкурсних торгах. Внаслідок таких дій переможцем конкурсних торгів було обрану фірму, яка запропонувала менш вигідну ціну, а також цими діями було завдано матеріальної шкоди територіальній громаді у розмірі більше 800 тисяч гривень.

"Вказані дії мають ознаки вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, оскільки вони спричинили тяжкі наслідки. Й тягнуть за собою покарання у вигляді 6 років позбавлення волі!", - впевнений нардеп.

Віталій Купрій направив заяву про кримінальний злочин прокурору Дніпропетровської області Віктору Матвійчуку з вимогою внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а також провести належне розслідування та за його результатами притягнути мера Дніпродзержинська з його підлеглими до кримінальної відповідальності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...